روجا تجارت | Rooja tejarat

اخبار و رویدادها

#

خداحافظی با کفپوش های کثیف ، سلام به کفپوش های براق ، مراقبت و تمیزی کفپوش های خانه با رعایت چند نکته طلایی

محصولات

سری دیوارپوش و کف‌پوش

دیوار پوش ها یکی از المان های مهم زیبایی در دکوراسیون داخلی می باشند و در زیبایی منزلتان بسیار تاثیرگذار می باشند.دیوارپوش ها هم برای فضای داخلی ساختمان مورد استفاده می گیرند و هم در فضای خارجی ساختمان که بنا به کاربرد آن نوع و جنس آن انتخاب می شود. بنابراین دیوار پوش ها به دو دسته  دیوار پوش داخلی و دیوارپوش خارجی تقسیم می شوند. به رویه‌ها و لایه‌هایی که بر روی کف یک ساختمان یا هر مکان دیگر پوشانده شود کف پوش می‌گویند. کف پوش ها در شاخه‌ای از صنعت به نام کفسازی کاربرد دارند.

دیوارپوش و کف‌پوش
روشنایی
شیرآلات

درباره شرکت روجا تجارت آذرستان

روجا تجارت آذرستان ، زیر مجموعه ای از گروه آذرستان و از جمله شرکت های پیش رو در زمینه واردات و توزیع محصولات و تکنولوژی های مرتبط با صنعت ساختمان می باشد.

هدف از تاسیس این مجموعه در سال 1389 ، پر نمودن شکاف عمیقی بود که در بازار داخلی کشور در زمینه واردات و تامین محصولات با کیفیت و تکنولوژی های به روز در صنعت ساختمان به چشم می خورد.

این شکاف، واقعیتی بود که شرکت عمران آذرستان در طی نزدیک به 25 سال اجرای پروژه های عظیم ساختمانی با آن مواجه بود و در چند سال اخیر به علت واردات بی حد وحصر کالاهای بی کیفیت از کشورهای مختلف خصوصا کشورهای حوزه آسیای شرقی اندکی پر رنگ تر گشته بود.

تماس با شرکت روجا تجارت آذرستان

نشانی: خیابان مطهری، کوه نور، خیابان ششم، شماره 5 تلفن: ۸۷۹۶ ۰۲۱ (داخلی ۱۰۱) فکس: ۰۲۱ ۸۸۵۲۸۶۶۴ ایمیل: rooja@azarestan.com