ایده آل استاندارد

محصولات

سری شیر دستشویی

شیر یا شیر آب  وسیله ای معمولا فلزی است که برای باز و بست ، تنظیم و کنترل جریان مایعات درلوله کشی به کار می رود .امروز انواع بسیاری از شیر های طراحی و ساخته می شوند که در صنعت و خانه بکار میرئند ، شیر آلات به گروه شیرهایی گفته  می شود که خود بنا به کاربرد ، نحوه کارکرد ی شکل آنها به زیرگروه های مختلف دسته بندی می شوند و بنا به کاربرد ،مصالحی که در ساخت شیر بکار برده می شود ، مختلف است . در کارهای ساختمانی ، شیر های چدنی ، برنزی ، برنجی ، و گاهی استیل ( ss ) استفاده می شود . اغلب شیر ها در ساختمان دارای اجزایی هستند که بین آنها مشترک است .

بدنه  ( body ) دیسک ( disk ) که در شیر های توپی و مخروطی سان توپ یا استوانه مخروطی است دسته ( stem ) و دستگیره ( hand wheel ) معمولا این دو به یکدیگر متصل هستند .

شیر دستشویی
شیرتوالت
شیرحمام
شیر بیده
سینک روشویی
توالت فرنگی
توالت وال هنگ
توالت بک تو وال
وان
زیر دوش

درباره ایده آل استاندارد

ما ایده آل استاندارد هستیم 
 

نام ما یک نام اتفاقی نیست 
 

ما ایده آل استاندارد هستیم 


اعتقاد ما بر این است که مرددم باید حمام ایده آل خود را داشته باشند ، به این معنا که هرچقدر استاندارد برای آنها اهمیت دارد . ما بیشتر از صد سال است که حمام هایی با کیفیت را می سازیم . این کار ماست ، از حوضچه تا حمام ، توالت تا وان .

 


 

ایجاد فرصت های واقعی 

 

ما می دانیمکه مردم در مورد امکانات سرویس های بهداشتی خود حساس و مشتاق هستند اما آنها نیاز به کمک دارند تا بتوانند بهترین راه حل را برای سرویس های بهداشتی خود بیابند یا به عبارت دیگر سرویس های بهداشتی واقعا ایده ال فضا هایی چالش بر انگیز هستند و آنچیزی که مارا مشتاق و هیجان زده می کندکمک به مردم برای ترجمه ی رویاهایشان به واقعیی ایده آل است . 

 


 

باور ما به ایده های واقعی است 

 

ما باور داریم هر کسی شایسته و سزاوار یک حمام یا سرویس بهداشتی کاربردی ، با دسترسی مناسب و در عین حال زیباست . هدف ما کمک به مردم است تا سرویس بهداشتی واقعا ایده آل خود را بسازند هر چیزی که برای آنها به معنی فضا ، سبک ، بودجه و یا نیاز ها می باشد . 

 


 

دموکراسی در طراحی 

 

ما می دانیم که حمام ها یا سرویس های بهداشتی می توانند فضاهایی دشوار باشند ، خیلی کوچکند یا خیلی بزرگند ، ال شکل هستند ، سطح آنها خیلی لغزنده است ، خیلی شلوغ و پر کاربرندند و یا ماهرانه ساخته نشده اند . فضا هرچه باشد ، ما قصد داریم یک ایده الهام بخش یا  یک ابزار کار آمد را برای کمک به تبدیل رویاهای شما به حقیقت خلق کنیم ، هر آنچیزی را که مد نظر شما ، بودجه یا فضای شماست . 

شبکه های اجتماعی ایده آل استاندارد

افتخارات ایده آل استاندارد

تماس با ایده آل استاندارد

 


 

نمایشگاه مرکزی


تهران - خیابان شیراز جنوبی - بن بست میثم - پلاک 8 طبقه اول
021-88044580
nabavi@navacoltd.com

 


 

دفتر مرکزی


تهران - خیابان شیراز جنوبی - بن بست میثم - پلاک 8 طبقه اول
021-88044580
nabavi@navacoltd.com