مبل یاتاش

اخبار و رویدادها

#

مدیرکل شرکت‌های یاتاش در افتتاحیه‌ شعبه‌ شریعتی ایران نور چشم ماست شعبه ی معروف مبل یاتاش در خیابان شریعتی با دکوراسیون جدید و همچنین خدماتی نو افتتاح شد

محصولات

سری روشنایی

شما قادر خواهید بود که بواسطه ی مدل های سقفی و ایستاده ی روشنایی های اِنزا هوم، انعکاس گرما بخش رنگ مِس را به مکان های داخلی خانه های خود منتقل نمایید. از طرفی آباژورهای نقره ای رنگ نیز این امکان را به شما خواهند داد که با تاثیرگذاری عمیقی که نشات گرفته از ظاهری بسیار شیک و اصیل می باشد، در سایه ی افزایش تاثیرگذاری پرتوهای نوری، ترکیبات چشم نواز و خیره کننده ای را خلق نمایید.

شما می توانید همانگونه که با انتخاب یکی از انواع آباژورهای ایستاده که محل تلاقی کارآمدی و حداقل جزئیات طراحی می باشند، دکوراسیون فضای زندگی خود را به شکل بسیار شیک و طبیعی تکمیل نمایید، با استفاده ی جسورانه از یکی از روشنایی های متفاوت طراحی شده نیز قادر خواهید بود که سبکی دور از ذهن را در هر مکانی که می خواهید فراهم آورید. به عبارت دیگر روشنایی ها، با بهره گیری از متریال هایی همچون چوب، آهن، کُروم، بتون و پارچه در ساختار خود و از سویی قابلیت تنظیم شدن و وجود گزینه های متنوعی از لحاظ ابعاد و اندازه های مختلف، ارائه کننده و القا کننده ی حس کارآمدی در بالاترین سطح ممکن در زندگی شما می باشند.

شما قادر خواهید بود با مدل های متنوع روشنایی های سقفی، آباژور و آباژورهای ایستاده، بیشترین انعکاس آرام بخش نور را یا در قالب گرما بخشی رنگ نارنجی و یا در قالب تعادل بخشی رنگ خاکستری به خانه های خود منتقل نمایید.

روشنایی
کلکسیون فرش انزا هوم
سرویس مبلمان نشیمن
سرویس مبل ال

درباره ENZA HOME ( مبل یاتاش )

شرکت ایریاتاش کیش نماینده انحصاری یاتاش ترکیه در ایران فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرده است، که در حال حاضر با بیش از 200 پرسنل دارای بیشترین درصد رشد در صنعت مبلمان و کالای خواب کشور و همینطور طی دو سال پیاپی به عنوان اولین و ممتازترین برند در صنعت واردات مبلمان شناخته شده است.ما با تغییر استراتژی های سازمانی، زاویه دید پرسنل و توجه به مدیریت متمرکز؛ سعی در نزدیک تر شدن به استانداردهای بین المللی داریم. یکی از افتخارات کشور شعبات مستقیم با متراژ بالا در سطح کشور و تبلیغات گسترده به صورت محیطی و میدانی می باشد. شرکت ایریاتاش کیش همواره رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرر داده و با نگاه سرمایه ای خود به منابع انسانی پیشرفت خود را رقم خواهد زد.

 

 

طراحی های قابل دسترس در اِنزا هوم

 

کیفیت را، در سایه ی ادغام با زیبایی و رویکرد طراحی های قابل دسترس به خانه های شما می آوریم. از آکسسوار گرفته تا روشنایی، از کاغذ دیواری گرفته تا فرش، هر محصولی را در داخل کانسپت خودش دکوراسیون نموده و ارائه می نماییم.

 

مبلمان های مُدرن که محدود به زمان و دوره ی خاصی نمی باشند

 

محصولات مبلمان اِنزا، با رنگ ها، طراحی ها و در کُل با همه ی ویژگی هایشان پویا، جوان و مدرن می باشند. این محصولات تنها هیجان خرید یک مبلمان تازه را برای شما نخواهند داشت، بلکه با طراحی هایی که محدود به زمان خاصی نمی شوند، برای سالیان سال حس پویایی را برای خانه های شما به ارمغان خواهند آورد.

 

هزاران گزینه جهت انتخاب

 

از مبلمان گرفته تا آکسسوار، از تشک گرفته تا باکس و سرتخت، از تکستایل های رنگی خانگی گرفته تا بالشت و لحاف و یا به عبارتی دیگر با پتانسیلی نزدیک به 2000 محصول متنوع، گزینه های بسیار زیادی را جهت انتخاب به شما ارائه می نماییم.


شعبات انزاهوم

 

در داخل و خارج از کشور با مجموع 125 فروشگاه اِنزاهوم، در حال خدمت رسانی به مشتریان خود می باشیم.

یک فنجان قهوه میهمان ما باشید...

 

زمانیکه در محیط و فضای دلپذیر کافه اِنزا، قهوه ی خود را نوش جان می فرمایید، به راحتی می توانید محصولات ما را نیز مورد بررسی قرار دهید.

 

دنیای خوابِ یاتاش بدینگ نیز در اِنزا

 

از این به بعد خرید مبلمان، تشک و تکستایل خانگی در زیر یک سقف... خواب حرفه ای یاتاش که سالیان زیادی است کیفیت خود را حفظ نموده، تکستایل های خانگی که به دکوراسیون اتاق خواب شما زیبایی می بخشند، انواع باکس ها به عنوان جایگزین برای تختی که جهت اتاق خواب خود انتخاب نموده اید، همگی در اِنزاهوم در انتظار شما خواهند بود...

جدیدترین اخبار

سرویس های خواب انزا هوم، یاتاش راه حل های هوشمندانه ای برای منزل شما هستند

سرویس های خواب انزا هوم، یاتاش راه حل های هوشمندانه ای برای منزل شما هستند یاتاش بهترین گزینه ها را برای دکوراسیون داخلی خانه شما فراهم می آورد

توصیه های انزام هوم به خریداران در هنگام انتخاب میز تلویزیون ، به چه چیزهایی توجه می کنید؟

تماس با ENZA HOME ( مبل یاتاش )


 

آدرس: ایران، تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه احمدیه یکم، پلاک 7 ، واحد 1

تلفن: 25923- 021 

ایمیل: info@yatash.ir

وب سایت : http://www.yatash.ir