شما اینجا هستید | 

طراحی ظرفشویی آشپزخانه

227
0
0
طراحی ظرفشویی آشپزخانه

طراحی ظرفشویی آشپزخانه

ظرفشویی ها نقش مهمی در دکوراسیون آشپزخانه ایفا می کنند به دلیل استفاده ای که هر روز از ظرفشویی آشپزخانه میشود باید از کارایی ظرفشویی اشپزخانه در جهت فشار های مکرر حاصل از شست و شو مطمین شویم. پس در انتخاب ظرفشویی فقط به ظاهر ظرفشویی توجه نکنید بلکه کارایی کیفیت و جنس ان بسیار اهمیت دارد. ظرفشویی های امروزی به صورت پیچیده تری طراحی می شوند و تنها شامل کاسه ظرفشویی و شیر آب نمیشوند. آن ها شامل چندین کاسه ظرفشویی با سایز های مختلف هستند و شامل تصفیه کننده ها ،تخته اشپزخانه ،خشک کن ،اسپری و جا صابونی اند.

 

طراحی ظرفشویی آشپزخانه

 

 

طراحی ظرفشویی های تو کار

ظرفشویی های تو کار بسیار زیبا و جذاب بوده و کاملا هماهنگی لازم را با حال و هوای آشپزخانه مدرن دارد این امر سبب محبوبیت زیاد آن ها شده. ظرفشویی هایی که درون کابینت کارگذاشته می شود و از فاصله دور دیده نمیشود از ویژگی های مثبت این نوع ظرفشویی ها است. یکی از مزایای مهم این ظرفشویی ها نیاز به مراقبت و تعمیر های کمتر نسبت به ظرفشویی های قدیمی تر است.

 

طراحی ظرفشویی آنتیک

اگر می خواهید نمایی کلاسیک به آشپزخانه خود بدهید بهترین کار استفاده از ظرفشویی های انتیک است. ظرفشویی های انتیک عموما از جنس مس ،مرمر،چینی هستند.

 

طراحی ظرفشویی های بیرون کار

کسانی که تمایل به ایجاد آشپزخانه سنتی و قدیمی دارند بهتر است از ظرفشویی های جلو امده یا بیرون کار استفاده کنند. آن ها نمای کلاسیک وگرمی به آشپزخانه می دهند و یاداور گذشته اند اینگونه ظرفشویی ها غالبا فلزی بوده و مناسب برای اشپزخانه های کوچک هستند.

 

طراحی ظرفشویی های گرانیتی

اگر به دنبال ظرفشویی هستید که علاوه بر دوام نگهداری راحتی نیز داشته باشد ظرفشویی گرانیتی بهترین گزینه می باشد این نوع ظرفشویی ها مقاومت خوبی در برابر خراش ها و ضربه ها دارند همچنین جلای خود را از دست نمیدهد. مهم ترین ویژگی ظرفشویی های گرانیتی مقاومت بالای ان و درخشندگی ان است نسبت به سایر ظرفشویی های دیگر قیمت بالاتری دارند رنگ های متنوعی برای ان وجود دارد اما رنگ متالیک طرفدار بیشتری نسبت به رنگ های دیگر دارد.

 

طراحی ظرفشویی های مسی

ظرفشویی های مسی چکش کاری شده محیط اشپزخانه را زیبا و رویایی می کند بهترین رنگ برای ظرفشویی های مسی رنگ قرمز اکسیدی است این رنگ نشان دهنده استفاده از مس واقعی است.اکثر ظرفشویی های مسی دارای سطح چکش کاری شده هستند اما تعدادی از ان ها سطح سیقلی نیز دارند. این نوع ظرفشویی در برابر لک و از بین رفتن رنگ مقاوم هستند و درخشندگی ان ها تا مدت زیادی باقی می ماند.