شما اینجا هستید | 

صندلی کریستیانو رونالدو

125
0
0
صندلی کریستیانو رونالدو

 

صندلی کریستیانو رونالدو

 

 

         خانم Nini Andrade Silva طراح خلاق و برجسته ی پرتغالی در یکی از کارهای خود یک صندلی منحصربه فرد برای بازیکن معروف پرتغالی و مهاجم باشگاه فوتبال رئال مادرید اسپانیا، کریستیانو رونالدو طراحی کرده است. در حال حاضر برخی معتقدند که این بازیکن یکی از بهترین فوتبالیست های جهان و یکی از بهترین های تاریخ فوتبال است.

         کریستیانو رونالدو در سال 1985 در جزایر مادیرا، در شهر فانشال پرتغال، در خانواده ای فقیر به دنیا آمد. وی از کودکی عاشق فوتبال بود و فوتبالش را به شکل حرفه‌ای از دوران نوجوانی و تیم آندورینا آغاز کرد. بعد از دو سال به تیم ناسیونال پیوست و از آنجا راهی اسپورتینگ لیسبون شد. در سال 2003 کریستیانو رونالدو به منچستر یونایتد ملحق شد و همراه با این تیم برنده ی جایزه انفرادی کفش طلای اروپا، لیگ قهرمانان اروپا و جام باشگاه های جهان گشت. در سال 2009، وی با قرارداد 94 میلیون یورویی به رئال مادرید پیوست و از آن پس لقب گران‌قیمت‌ترین بازیکن فوتبال جهان را به خود اختصاص داد.

 

صندلی کریستیانو رونالدو

 

 

          خانم Nini Andrade Silva طراح پرتغالی با الهام از المان‌های زادگاه کریستیانو رونالدو، مثل امواج اقیانوس و تخته سنگ‌های ساحل مادیرا، این صندلی زیبا را طراحی کرده است. استفاده از رنگ طلایی در آن به نوعی استعاره از کفش طلا و 4 توپ طلایی است که وی در دوران فعالیت حرفه‌ای خود تا به امروز به ‌دست آورده است.

 

صندلی کریستیانو رونالدو

 

         علاوه بر تمامی موارد فوق، این صندلی انعکاسی از خصوصیات اخلاقی و رفتاری این فوتبالیست مشهور است. به طور کلی می توان گفت کریستیانو رونالدو آمیزه‌ای از سرعت‌، جسارت، شوت‌های پرقدرت، قدرت بدنی و تکنیک‌های منحصربه‌فرد و حرکات نمایشی است. طراح پرتغالی تمامی موارد فوق را در طراحی این صندلی مدنظر قرار‌ داده است. فرم نرم این صندلی علاوه بر امواج اقیانوس، نمایان‌گر حرکات نمایشی استثنایی این بازیکن فوتبال است.

 

صندلی کریستیانو رونالدو

 

          اکثر افراد فوتبال را ورزش ساده و مفرحی می دانند که می توانند اوقات فراغت خود را با آن پر کنند. اما نباید این موضوع را فراموش کرد که اگر  قرار باشد شخصی آن را به عنوان حرفه‌ی اصلی زندگی خود برگزیند، نیازمند تمرینات مداوم است و در عین حال برای استراحت نیاز به فضایی آرام و مبلمانی راحت خواهد داشت. این صندلی با توجه به اصول ارگونومی طراحی شده است و مطمئنا کریستیانو رونالدو روی آن احساس راحتی خواهد کرد.

 

صندلی کریستیانو رونالدو