شما اینجا هستید | 

ترکیب رنگ آبی در دکوراسیون

243
0
0
ترکیب رنگ آبی در دکوراسیون

 

         یکی از راههای  القای حس آرامش و کلاسیکی به فضای زندگی و در طراحی دکوراسیون استفاده از رنگ آبی می باشد. آبی نشاندهنده وقار و  و سرزندگی است و استفاده از این رنگ در دکوراسیون داخلی خانه جذاب می باشد. تاثیر رنگ در دکوراسیون یکی از موارد اساسی در طراحی فضای داخلی می باشد . ‎در اين مقاله به معرفي رنگ هاي مناسب در تركيب با رنگ آبی مي پردازيم.

 

ترکیب رنگ آبی در دکوراسیون

 

 

آبی و آبی

          استفاده از تنالیته رنگ آبی درطراحی فضای پذیرایی جذاب و شیک و در عین حال فضا را آرامش بخش می نماید. اگر به رنگ آبی در دکوراسیون داخلی خانه خود علاقمند هستید مانند عکس زیر می توانید از تونالیته رنگ آبی در رنگ دیوارها و پرده و رویه مبل استفاده نمایید تا فضای شما  آرامش بخش جلوه نماید.

 

ترکیب رنگ آبی در دکوراسیون

 

 

آبی و زرد

         در فضاهایی که از مبلمان تمام چوبی در آن بیشتر استفاده شده است استفاده از رنگ آبی در دیوارها مناسب می باشد. مانند عکس زیر آبی را به عنوان رنگ زمینه در دیوارها استفاده نمایید و برای پس زمینه(رنگ رویه مبل و یا کوسن ها) از رنگ  زرد  استفاده کنید تا مبلمان در فضایتان زیباتر جلوه نماید.

 

ترکیب رنگ آبی در دکوراسیون

 

 

آبی و بژ و یا قهوه ای

          شما می توانید از رنگ آبی برای فرش و پرده و یا حتی در برای خود مبلمان در دکوراسیون داخلی خانه استفاده کنید . آبی رنگی است که در ترکیب با رنگ بژ و یا قهوه ای بسیار زیبا جلوه می نماید.با این ترکیب فضای شما بسیار دلپذیر، دعوت کننده و آرامش بخش می شود.

 

ترکیب رنگ آبی در دکوراسیون

 

 

آبی و کرم

         پذیرایی آبی شما می تواند رنگ های زیادی را در خود جای دهد. شما می توانید مانند عکس زیر دیوار فضای پذیرایی را آبی کنید البته باید توجه داشته باشید که رنگ آبی پاستلی را به جای آبی شارپ استفاده نمایید. از مبلمان کلاسیک مدرن استفاده کنید وفضا را با مبلمان کرم دکوراسیون کنید. شما می توانید از رنگ های آبی و کرم  روشن  کوسن در روی مبل استفاده نمایید. این ترکیب به فضای شما توازن می بخشد.

 

ترکیب رنگ آبی در دکوراسیون