شما اینجا هستید | 

بلند ترین برج های آینده

307
0
0
بلند ترین برج های آینده

 

 با افزایش تعداد آسمان خراش ها در سراسر دنیا، فهرست بلندترین ساختمان ها همواره در حال تغییر است. در حال حاضر برج خلیفه بلندترین ساختمان در جهان است. ساخت این برج با 828 متر ارتفاع و 163 طبقه،در سال 2010 به پایان رسید و سبب شد تا از دیگر رقبا فاصله چشمگیری بگیرد. به هر حال با وجود ارتفاع باور نکردنی این برج نمی توان مطمئن بود که تا ابد بلندترین ساختمان باقی بماند. در اینجا ما پنج مورد از بلندترین ساختمان ها را در آینده پیش رو را معرفی می کنیم که ساخت انها تا سال 2020 به پایان خواهد رسید:

 

 
 
1- برج جده در عربستان سعودی ( Jeddah Tower ):
 
این برج که ساخت آن در سال 2018 به پایان خواهد رسید ، پس از تکمیل ارتفاعی حدود 1000 متر خواهد داشت. درست است ، این برج ارتفاع ساختمان ها را در عربستان تا یک کیلومتر افزایش خواهد داد . هزینه تمام شده آن چیزی حدود 1.23 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

 

مرتفع ترین برج های آینده

 

مرتفع ترین برج های آینده

 

2-برج پارک مرکزی در آمریکا (Central Park Tower):
 
برج پارک مرکزی آمریکا که به اسم نوردستروم  Nordstrom نیز شناخته می شود، توسط شرکت معماری آدرین اسمیت Adrian Smith و گاردن گیل Gordon Gill همان تیم مسئول در پروژه برج خلیفه دبی ،طراحی شده است.
زمانی که ساخت این برج در سال 2019 به ایان برسد ، این ساختمان ارتفاعی 547 متری خواهد داشت که نه تنها بلندترین ساختمان آمریکا بلکه بلند ترین ساختمان در نیمکره غربی محسوب خواهد شد. این برج جایگزین مرکز تجارت جهانی WTC با 541 متر ارتفاع خواهد شد.

 

مرتفع ترین برج های آینده

 

مرتفع ترین برج های آینده

 

 

 

 

 

 

 

 
3-مرکز سوژو ژونگنان در چین (Suzhou Zhongnan Center):
 
این آسمان خراش به طور محسوسی از مورد اول کوتاهتر است، در چین واقع شده است و ساخت آن از سال 2014 آغاز شده و انتظار میرود که تا سال 2020 ادامه داشته باشد. زمانی که ساخت این برج به پایان برسد در حالی این ساختمان بلندترین آسمان خراش در چین محسوب خواهد شد که ارتفاعی حدود 729 متر دارد. هزینه تمام شده آن حدود 4.46 میلیارد تخمین زده شده است.

 

مرتفع ترین برج های آینده

 

4-مرکز مالی پینگ در چین (Ping An Finance Center):
 
هنگامی که ساخت این مرکز به پایان برسد ، برج ارتفاعی 599 متری دارد که در بردارنده 115 طبقه اداری-مالی است. این برج توسط شرکت معروفی چون پدرسون فاکس Kohn Pederden Fox طراحی شده است. انتظار می رود که ساخت این برج به زودی به پایان برسد.

 

 

مرتفع ترین برج های آینده

 

مرتفع ترین برج های آینده

 

 

 

 

 

 

 
5-مرکز گرینلند ووهان در چین (Wuhan Greenland):
 
این ساختمان اداری با طراحی منحصر به فردی که دارد پس از تکمیل در سال 2017 به ارتفاع 636 متر خواهد رسید. نمای این ساختمان به طور کلی با شیشه پوشش داده خواهد شد تا علاوه بر داشتن چشم انداز و ظاهری زیبا ، از اثرات نیروی باد به طور موثری کاسته شود.

 

مرتفع ترین برج های آینده

 

مرتفع ترین برج های آینده