شما اینجا هستید | 

کسب جایزه بین المللی ADEX

225
1
0
کسب جایزه بین المللی ADEX

 

مدل های PIANA و INTRO به دلیل طراحی درخشان و کیفیت عالی، موفق به کسب جایزه معتبر  ADEX شد.

 

از سال 1988، هر ساله برترین محصولات و پروژه های دارای طراحی منحصر به فرد و کیفیت ساخت عالی موفق به کسب جایزه ADEX آمریکا می شوند .

در مقوله های متفاوت، بهترین ها توسط هیئت داوران مستقل در رده های پلاتینیوم، طلایی و نقره ای انتخاب و توسط تیم ADEX و مجله معتبر طراحی Archinterious اهدا می شود. هدف این جایزه متمایز کردن برند های معتبر باکیفیت در سطح بین المللی است. در این میان بیش از 500 کمپانی با بیش از 2000 محصول برای کسب این جایزه معتبر ثبت نام می کنند.در سال 2017 هیئت داوری ADEX شیرآلات KWC که به صورت انحصاری برای بازار های بین المللی طراحی شده بودند را برگزید  و مورد تقدیر قرار داد.

کسب جایزه بین المللی ADEX

جایزه پلاتینیوم ADEX برای محصول INTRO

پلاتینویم به عنوان برجسته ترین جایزه،  به خط تولید سری INTRO از شرکت KWC اهدا شد. هیئت داوران به طور ویژه ای بر "طراحی عالی"، "کیفیت بالای استاندارد" و "قیمت بسیار جذاب و رقابتی" این محصول تاکید کردند. از ویژگی های این محصول "کیفیت بالا" و "شکل ارگونومیک" آن می باشد که با توجه به رعایت استانداردهای Neoperl® Caché® SSR E در رابطه با کنترل کننده ی فشار در سوپاپ های آن محصولات می باشد.بنابراین با توجه به این نوآوری KWC، فشار آب و نقطه ی تلاقی آب  با سطوح مختلف بسته به میزان مورد فرد، تنظیم گردد.

 

جایزه طلایی ADEX برای محصول PIANA

شیر PIANA به دلیل عملکرد عالی و تطبیق پذیر بودن دسته های آن که با کیفیت عالی محصولات سوئیسی تولید شده است برنده جایزه طلائی ADEX شد. این دسته ها میتواند در استایل های متنوعی مورد استفاده قرار گیرند.