شما اینجا هستید | 

تکنولوژی تولید محصولات وین تک

143
0
0
تکنولوژی تولید محصولات وین تک

 

تکنولوژی تولید 

مدیریت صحیح، بهره گیری از پرسنل متخصص وکارآزموده و استقرار ماشین آلات و خطوط تولیدی مدرن و پیشرفته رئوس اصلی هرم تولید می باشند و جهت تولید محصولی با کیفیت بایستی رئوس اصلی این هرم کاملا بدون نقص بوده تا عوامل موثر در تولید با نظم و نظارت خاص در کنار هم قرار گرفته و مدیریت گردد.
در کارخانجات WINTECH طی سالهای متوالی تولید، علاوه بر افزایش دانش فنی و مهارت نیروهای متخصص، همواره بهترین تکنولوژی، ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز این صنعت انتخاب و در کارخانجات WINTECH استقرار یافته است.

 

کارخانه و خطوط تولید

باتوجه به همکاری و قراردادهای فی مابین گروه کارخانجات WINTECH با شرکت KRAUSS MAFFEI آلمان تمامی اکسترودرهای مورد نیاز کارخانه WINTECH ایران از این شرکت معتبر و از آخرین تکنولوژی و دست آوردهای این شرکت بهره گیری شده و در کارخانه WINTECH ایران استقرار یافته است.

تکنولوژی تولید محصولات وین تک

 

سیستم و تکنولوژی میکسر 

درکارخانجات تولید پروفیلهای UPVC یکی از بخش های بسیار حساس و مهم، واحد میکسینگ می باشد و در جهت تولید پروفیل های UPVC با کیفیت و رنگ یکنواخت، بهره گیری از سیستم میکسینگ و انتقال مواد بصورت پیشرفته و اتوماتیک یکی از شروط اصلی پروسه تولید این محصولات می باشد. سیستم میکسینگ استقرار یافته در کارخانه WINTECH ایران یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین سیستم های موجود در جهان بوده بطوری که فقط بارگیری مواد اولیه و افزودنیهای پلیمری توسط نیروی انسانی انجام می گیرد و پس از انتقال این مواد به سیلوهای مشخص شده و باتوجه به نیاز مصرف خطوط تولیدی ( اکسترودرها) سیستم بصورت تمام اتوماتیک مواد مورد نیاز را باتوجه به ترکیب مشخص شده و با دقت صدم کیلوگرم از سیلوها به دستگاه میکسر منتقل و پس از ترکیب این مواد (ترکیب گرم و سرد) و اتمام دوره انتظار در سیلوی کمپاند به خطوط تولیدی منتقل می نماید.

استقرار سیستم های یکپارچه و پیشرفته میکسینگ در کارخانجات WINTECH موجبات تولید محصولاتی با کیفیت یکسان و یکنواخت را فراهم آورده است.

تکنولوژی تولید محصولات وین تک

 

کنترل کیفی

 استقرار سیستمهای مدیریت کیفیت جهت تحقق اهداف سازمانی منجمله کیفیت محصولات تولیدی از مرحله تأمین مواد اولیه تا محصول نهایی که به مشتری تحویل میگردد، همواره یکی از مهمترین مباحث در گروه کارخانجات WINTECH بوده و در جهت تحقق این هدف راهکارهایی اتخاذ گردیده که شامل موارد ذیل است.


1- استفاده از نیروی انسانی متخصص و کارشناسان کار‌آزموده
2- استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های روز جهان بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی
3- تأمین مواد اولیه با کیفیت یکنواخت از تأمین کنندگان معتبر

تکنولوژی تولید محصولات وین تک

 

مواد اولیه 

UPVC ترکیب اولیه و ماده اصلی سازنده انواع پروفیلهای مورد مصرف در ساخت درب و پنجره می باشد. UPVC مخفف عبارت      Unplasticized Polyvinyl Chloride بوده که عمده این ترکیب را Polyvinyl Chloride و یا به اصطلاح پودر PVC تشکیل می دهد. این ترکیب پلیمری یک نوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی 57٪ نمک و 43٪ گاز و نفت خام می باشد. به منظور استحصال خواص مطلوب و ایجاد مزیت های لازم در پروفیلهای UPVC علاوه بر پودر PVC مواد افزودنی دیگری نیز با آن ترکیب میگردد که عبارتند از :

Impact Modifier : جهت افزایش مقاومت پروفیل در برابر ضربات و عدم شکنندگی تا حدود استاندارد مجاز
Filler : جهت پر کنندگی محصول و افزایش خواص مکانیکی
Heat Stabilizers: جهت افزایش مقاومت حرارتی محصول در پروسه تولید
Processing Aids: کمک فرایندها به منظور روان سازی پروسه تولید
Lubricants: جهت ایجاد سطحی صیقلی و شفاف در پروفیلهای UPVC
Pigment: رنگ دانه ها که بصورت جزئی و در جهت ایجاد رنگ دلخواه در پروفیلهای UPVC مورد استفاده قرار میگیرد.
Titanium Dioxide : جهت مقاومت پروفیلهای UPVC (بخصوص پروفیلهای سفید رنگ) در برابر تغییر رنگ در اثر تابش اشعه UV خورشید
تمامی کارخانجات WINTECH با توجه به عقد قراردادهای بین المللی با شرکتها و پتروشیمی های تولید کننده، این مواد را به صورت متمرکز در جهت حفظ کیفیت کلیه محصولات تولیدی از بهترین برندها و معتبرترین تأمین کنندگان تهیه می نمایند.

تکنولوژی تولید محصولات وین تک

 

 

آزمایشگاه

همواره تضمین کیفیت محصولات تولید شده جهت جلب رضایت مشتریان، به عنوان یکی از اهداف استراتژیک و مبحث مهم در گروه کارخانجات WINTECH مطرح میباشد که موجبات استقرار سیستم های کنترل کیفیت فرایند تولید محصولات، از مرحله تأمین مواد اولیه تا محصول نهایی و با استفاده از منابع انسانی متخصص و کارآزموده به همراه تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و پیشرفته در واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت کارخانه WINTECH ایران گردیده است.
بر اساس اقدامات فوق، کارخانه WINTECH ایران طی اولین ماههای تولید علاوه بر دریافت گواهینامه اجباری درج علامت استاندارد کشور ایران بر روی محصولات بر اساس الزامات استاندارد ISIRI 12291، آزمایشگاه کارخانه WINTECH در ایران موفق به دریافت گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به شماره ASH/2626 گردیده و در حال ارائه خدمات آزمون به ادارات استاندارد سراسر کشور، گمرکات، شرکتهای بازرسی و سایر متقاضیان در زمینه پروفیلهای UPVC می باشد.

تکنولوژی تولید محصولات وین تک