شما اینجا هستید | 

بهارانه درسا در مشهد و تبریز

131
0
0
بهارانه درسا در مشهد و تبریز
 

سال 95 برای درسا یکی از سال های کلیدی بود. ابن اهمیت را می توان در واپسین روزها به وضوح حس کرد.  افتتاح دو فروشگاه به صورت همزمان اتفاقی است که اهتمامی عجیب را می طلبد.
پس از افتتاح خانه درسا در شهرهای تهران و اصفهان، نبود این فروشگاه در مشهد به خوبی احساس می شد، به همین جهت پس از برنامه ریزی و تلاش های بسیار شاهد افتتاح خانه درسا در مشهد مقدس بودیم. 
برندهای خانه درسا، تاج درسا، چرم درسا و کافه درسا در این ساختمان چشم نوازی می کنند. این اولین بار است که تمامی برندهای درسا در یک مکان در دسترس مشتریان عزیز قرار گرفته است.

در بلوار سجاد، ساختمان پنج طبقه ای با نام خانه درسا به چشم می خورد که دربردارنده ی تمامی برندهای درسا می باشد. 

همزمان با آغاز فصل زیبای بهاران، درسا در شهر مشهد و تبریز فروشگاه های خود را افتتاح کرد. حضور درسا در مشهد مقدس با اتفاقی تازه همراه بود، چراکه از محصولات خانه درسا در مشهد مقدس رونمایی شد. این اتفاق زیبا و خوشایند در واپسین روزهای سال 1395 برای درسایی ها به ارمغان آورده شد.

 

در همین حین و کیلومترها دورتر از مشهد مقدس، درسا افتتاح دیگری را رقم می زند. حضور چرم درسا در مجتمع تجاری اطلس، عیدی درسا به هموطنان عزیز تبریزی است. دیگر فروشگاه درسا در فلکه مخابرات درسا قرار دارد و اکنون افتتاح دومین فروشگاه در تبریز، اتفاق تازه ای را در راستای توسعه فروشگاهی رقم زد.
از آنجاییکه در عصری هستیم که طراحی، تولید و فروش محصولات به تنهایی برای مشتریان کافی نیستند،  شناخت نیازها و انتظارات مشتریان اولین قدم در مشتری مداری است. به همین جهت  توسعه برند  و افتتاحیه در شهر های مختلف بر اساس نیاز شهروندان از مهم ترین مسائل می باشد. درسا به منظور شناخت مشتریان خود سعی می کند تا تمامی جوانب را در نظر گرفته و رفتار مشتریان را بشناسد. این مهم با همکاری پرسنل درسا در بخش های مختلف فروشگاه، امور مشتریان و همچنین بررسی باشگاه مشتریان درسا تحقق می یابد.