شما اینجا هستید | 
  • سازانو
  • مقالات
  • طراح |  
  • کاغذ دیواری سبز رنگ، انتخابی مناسب برای اتاق نشیمن و صبحانه خوری

کاغذ دیواری سبز رنگ، انتخابی مناسب برای اتاق نشیمن و صبحانه خوری

171
0
0
با الهام از عناصر موجود در طبیعت، ایجاد فضایی آرامش بخش که هم جنب و جوش و هم دنیایی از رنگ های گرمسیری را به سرعت در محیط داخلی شما به جریان اندازد، تنها از طریق حضور عناصری میسر است که تداعی کننده حال و هوایی از فصل تابستان باشد. کاغذ دیواری هایی با سبک گرمسیری و استوایی از جمله دیوارپوش هایی هستند که فضایی متفاوت را به تصویر می کشند. فضاهایی همچون صبحانه خوری و نشیمن در محیط های خانگی و هتلی از جمله فضاهایی هستند که با در نظر گرفتن ویژگی های بصری و نیازمندی های آنها، با حضور کاغذ دیواری سبز رنگ با طرح های هاوایی می توانند به طور کاملا متفاوت و نوین تغییر یابند. 
 
کاغذ دیواری رویا طرح داخلی
 
کاغذ دیواری رویا طرح داخلی
 
 
کاغذ دیواری رویا طرح داخلی
 
برگ ها و گل های درخشان و رنگ های سبز غالب که یاد آور تعطیلات خوش و دلپذیر در مناطق استوایی است آرامش، سرزندگی و رفع خستگی را با خود به دنبال دارد و با ظرافت خود حسی از فضای لوکس را به ساکنین القا می کند.کاغذ دیواری سبز رنگ بر خلاف رنگ زرد که محرک و هیجان آور است باعث ایجاد تعادل در بدن شده و به دستگاه عصبی انسان آرامش می بخشد. از سوی ديگر رنگ سبز حس خوش بيني و اميد را در انسان بر می انگیزاند و همچنین سبب بهبود اختلالات حسی و روانی می شود. 
 
کاغذ دیواری های مدرن و کاغذدیواری کلاسیک برند پرایم والز در انواع طیف های رنگ سبز و نقش هایی بر گرفته از طبیعت استوایی، به شما این امکان را خواهند داد تا همواره در دکوراسیون محیط صبحانه خوری و نشیمن منزل خود حس آرامش و تعادل را برقرار کنید. انتخاب کاغذ دیواری های سبز رنگ مجموعه های پرایم والز با الگوهایی همچون برگ های درختان هاوایی وجنگل های سر سبز آفریقا، حسی از طبیعت بکر و تازگی را در محیط شما به ارمغان می آورد. 
کاغذدیواری سبز کاغذ دیواری رنگ سبز روشن کاغذدیواری رنگ سبز تیره 
 
کاغذ دیواری رویا طرح داخلی
 
کاغذ دیواری رویا طرح داخلی
 
کاغذ دیواری رویا طرح داخلی
 
در مجموعه های کاغذ دیواری Wild ، Grande Corniche ، Lugano ، Esplande و Pentimento انتخاب هایی از کاغذ دیواری سبز رنگ برای شما مهیا شده است تا از این طریق بتوانید فضایی کاملا خلاق، توام با حسی از آرامش و تعادل را فراهم کنید. برای ایجاد تفاوت های بیشتر در این روند، می توانید از آکسسوری هایی به رنگ بنفش، طلایی، سرخابی و قرمز به منظور افزایش تاثیرات رنگ سبز استفاده نمایید.