شما اینجا هستید | 

زیردوشی به جای وان حمام

275
0
0
زیردوشی به جای وان حمام

 

رعایت اصول بهداشتی در مکانی بنام سرویش بهداشتی مسئله ای است که برای تمامی افراد بسیار حائز اهمیت است. در دنیای امروز که بیشتر خانه ها فرم آپارتمانی گرفته اند و در بسیاری از این آپارتمان ها سرویس بهداشتی و حمام در یک فضای مشترک کنار یکدیگر جانمایی میشوند. این اتفاق در مورد مکانی که حتی نام آن هم بهداشت را به یدک میکشد یک معضل محسوب میشود. در یک همچین شرایطی راه چاره برای رعایت اصول بهداشتی و همچنین حفظ زیبایی و دکوراسیون سرویس بهداشتی، تا حد امکان تفکیک آبریز و محدوده کف سرویس بهداشتی و حمام است. 

رعایت اصول بهداشتی در مکانی بنام سرویش بهداشتی مسئله ای است که  برای تمامی افراد بسیار حائز اهمیت است. در دنیای امروز که بیشتر خانه ها فرم آپارتمانی گرفته اند و عملا فضای زندگی در خانه ها محدودتر شده است، متناسبا همه بخشهای خانه از جمله سرویس بهداشتی هم در ابعاد کوچکتری از گذشته ساخته میشوند و حتی در بسیاری از موارد در یک فضای مشترک کنار حمام جانمایی میشود. این اتفاق در مورد مکانی که حتی نام آن هم بهداشت را به یدک میکشد یک معضل محسوب میشود. در یک همچین شرایطی راه چاره برای رعایت اصول بهداشتی و همچنین حفظ زیبایی و دکوراسیون سرویس بهداشتی، تا حد امکان تفکیک آبریز و محدوده کف سرویس بهداشتی و حمام است.

 

زیردوشی به جای وان حمام

 

اگر قصد دارید در سرویس بهداشتی و حمام خود از رنگ بندی خاص و ایجاد تم رنگ استفاده کنید خیلی نگران نباشید. تنوع رنگ زیر دوشی ها شاید کامل و زیاد نباشد، اما قابل قبول است و این کالا در بیشتر تم های رنگی قابل دسترس است. اما در کل، این محصول با توجه به متریال و ساختارش از رنگ بندی کاملی برخوردار نیست. در بازار این محصول، به دنبال رنگ ویژه ای نباشید، اگر در بازه ی رنگ مورد نظرتان محصولی را یافتید، اکتفا کنید. همین که شما بتوانید تم رنگی مورد نظرتان را پیدا کنید کفایت می کند.

ابعاد محصول را حتما درنظر بگیرید چرا که یکی از اصلی ترین دلایل ما برای انتخاب زیردوشی محدودیت فضا بود پس ابعاد بسیار مهم است. عمق زیر دوشی هم درنظر داشته باشید چرا که ممکن است محدودیت جایگذاری داشته باشید. اگر زیردوشی توکار باشد ممکن است از کف تمام شده ساختمان محدودیت داشته باشید و اگر هم نوع نصبش روی کار و با پایه و شاسی فلزی باشد ممکن است از لحاظ ارتفاع محدودیت داشته باشید.

 

زیردوشی به جای وان حمام

 

از آنجایی که کف سازی سرویس بهداشتی و حمام دارای شیب بندی است، شما هم بهتر است زیر دوشی را در راستای شیب محل نصب، نصب نمایید، البته توجه داشته باشید شیب بندی در کف زیر دوشی بصورت مجزا رعایت شده است، اما این امر باعث میشود تا محل قرارگیری کفشور و تخلیه آب در زیر دوشی و کف سرویس و حمام در یک مسیر باشد.

شما در بازار هم مدل کفشور وسط را میبینید هم مدل کفشور کنار را میتوانید تهیه کنید.

در مجموع شاید یک زیر دوشی بتواند بخش عمده از مشکلات سرویس بهداشتی های مشترک با حمام را حل کند. این محصول با دارا بودن زیبایی، ایجاد فضای تفکیکی و ایجاد شرایط بهداشتی بهتر میتواند به خوبی نظر شمارا جلب کند.

 

زیردوشی به جای وان حمام