شما اینجا هستید | 

دوئل کاغذ دیواری با نقاشی در دکوراسیون داخلی

102
0
0
کاغذ دیواری

در این مطلب قصد داریم درباره شیوه انتخاب و تصمیم گیری بین نقاشی و کاغذ دیواری و اینکه از کجا باید شروع کنید برایتان صحبت کنیم. در خصوص متدها و روشهای موجود نکاتی را برای شما بازگو کنیم تا برای شما امکان تصمیم گیری بهتر بین رنگ یا انتخاب کاغذ دیواری آسان گردد.

اگر سال ها پیش دیوارهای خانه تان را نقاشی کرد ه اید باید بگوییم زمان آن رسیده تا به فکر رسیدگی مجدد به وضعیت و ظاهر دیوارها باشید. از گذشته تاکنون در زمینه نقاشی و کاغذدیواری تحولی عظیم رخ داده است و اگر در گذشته تنوع در نوع نقاشی دیوار تنها به مات و براق بودن رنگ ها محدود می شد، امروزه هم در نوع رنگ آمیزی و رنگ های موجود و هم در کاغذ دیواری های موجود در بازار تنوع بسیار وجود دارد و می توانید آنچه را که دنبالش هستید و مناسب برای خانه خود می دانید بیابید..

 

کاغذ دیواری

این را هم بدانید که نه تنها رنگ ها و کاغذ دیوار ی ها  تنوع زیادی دارند، بلکه در نحوه اجرای آنها نیز تنوع فوق العاده هست. در کنار  تصمیم گیری در خصوص نوع رنگ یا کاغذ دیواری، باید درباره شیوه اجرای آن نیز تصمیم بگیرید. طراحی صحیح و خوب استخوا ن بندی خانه بسیار مهم است.

زمانی که کسی از استخوان بندی بنا و ساختمان خانه سخن می گوید، در بیشتر موارد منظور ساختار و مطمئن بودن از کیفیت عناصر موجود، پیش از هر اقدام دیگری است. اما زمانیکه در دکوراسیون خانه صحبت از استخوان بندی می شود، منظور ایجاد یک زمینه ایده آل و خوب برای دکوراسیون است. دیوارها مهم ترین جزء در طراحی و پس از آن کف پوش، مبلمان و اکسسوری، دیگر عناصر استخوان بندی دکوراسیون را تشکیل می دهند.

 

کاغذ دیواری