شما اینجا هستید | 

در کنار شومینه وسط جنگل باشید

174
0
0
در کنار شومینه وسط جنگل باشید

شومینه یکی از زیباترین فضاهای خانه در فصل زمستان است,مشکل اینجا است که شومینه ها در تابستان روشن نمی شوند و جذابیت آنها در خانه به چشم نمی آید.
برای آنکه بتوانیم در تابستان هم شومینه ها را به جای زیبا در خانه تبدیل کنیم,باید مورد استفاده آنها را در خانه تغییر بدهیم.

یکی از مشکلات نگهداری گیاه در آپارتمان تمیز کردن زیر آنها است.اگر از شومینه برای نگهداری گیاهان استفاده می کنید خیالتان راحت باشد که اگر برگی یا چیز دیگری از گیاه روی زمین بریزد,باز هم جایی کثیف نمی شود.ابتدا مطمئن شوید که نور به شومینه میرسد.نور برای گیاهان یاتی است و بر اساس فاصله ای که شومینه از پنجره دارد و نور به گیاهان می تابد انتخاب کنید.گیاهان کوچکتر نزدیکتر  و گیاهان بزرگتر را دورتر بگذارید تا آبیاری آنها راحتر باشد.

با شومینه کلبه درختی بسازید

این روش به درد کسانی می خورد که حال و حوصله نگهداری و رسیدگی به گیاهان در خانه را ندارند و از طرف دیگر دوست دارند منزلشان شبیه یک کلبه جنگلی به نظر برسد.می توانید شومینه را شبیه به یک انبار چوب کوچک دکور کنید ابعاد شومینه را اندازه بگیرید و از کارگاهای چوب بری با ابعاد و شکل مناسب بخرید.

یک ابتکار ویژه

می توانید برای دکور کردن شومینه از روشهای بسیار ابتکاری استفاده کنید.ابعاد دقیق شومینه را بدست آورید و به اندازه آن یک آینه سفارش دهید وقتی آینه در شومینه کار می گذارید خانه شما جلوه متفاوتی پیدا می کند و البته کمی بزرگتر به نظر می رسد.می توانید برای هماهنگی با این دکوراسیونوی طاقچه شومینه وسایل دکوری مدرن بچینید و بالای آن هم از قاب عکس مدرن استفاده کنید و قرار دادن یک گلدان هم همیشه به زیبایی فضا کمک می کند.

وقتی شومینه آباژور می شود

این کاربرد,بیشتر از همه کاربرد های دیگر به شکل زمستانی شومینه نزدیک است.شما می توانید از شومینه درست مثل یک آباژور برای نور پردازی خانه استفاده کنید.آباژور,راغ,یا حتی رشتهای نور رنگیگزینهای خوبی هستند.آنها را در شومینه بچینید و روشن کنید تا به معجزه نور پردازی در خانه پی ببرید.تنا چیزی که باید دقت کنید سیم برق این محصولات نوری است.