شما اینجا هستید | 

۴۰۰ سال معماری خانه های آمریکا

114
0
0
۴۰۰ سال معماری خانه‌های آمریکا

از قرون وسطی در اروپا تا دوره‌های مدرن، طراحی ساختمان در ایالات متحده تغییرات گوناگونی به خود دیده. پوستر جدیدی که اخیرا توسط Pop Chart Lab منتشر شده، امکان شناسایی ظاهر ساختمان‌های دوره‌های مختلف طی چند قرن گذشته را برای بیننده آسان کرده است.


این شرکت طراح و تولید کننده پوستر که در منطقه بروکلین شهر نیویورک که توسط Ben Gibson و Patcick Mulligan تاسیس شده، اعتبارش را مدیون جمع‌آوری دقیق اطلاعات و ارائه آن در قالبی جذاب و زیباست. این شرکت پیش از این نیز با ارائه پوسترهایی جذاب از تاریخچه شرکت اپل و بسکتبال آمریکا، مطرح شده بود. اشتهای سیری‌ناپذیر این شرکت برای تولید اینفوگرافی از اطلاعات مفید و جذاب، موجب موفقیت و شهرت این شرکت شده است.


در اینفوگرافی تازه -که برخی جزئیات آن را در گالری بالا می‌بینید- طراحان ابتدا تحقیقی جامع را در خصوص معماری ساختمان‌های مسکونی، تغییر شکل و زاویه سقف بناها و کشف سبک‌های مختلف معماری آغاز کردند. پس از استخراج مدل‌های مورد نظر، چینش و ترتیبی مشخص برای قراردادن انواع بناها در کنار هم و در قالب یک پوستر یافتند؛ و نهایتا به پوستری که در آن تاریخچه معماری خانه‌های آمریکا از سال ۱۶۰۰ میلادی تا امروز را نمایش می‌دهد، رسیدند.

 

۴۰۰ سال معماری خانه‌های آمریکا

 

 


نسخه چاپی این پوستر با قیمت ۲۹ دلار از سایت Pop Chart Lab قابل سفارش است.