شما اینجا هستید | 

معماری خاص مرکز تفریحی و باغ وحش عمودی در Buenos Aires

77
0
0
معماری خاص مرکز تفریحی
طراحی باغ وحش های متفاوت همیشه کاری دشوار و خاص بوده است. سوال اساسی که در کل دنیا در ذهن مردم به وجود آمده است این است که چگونه اجرای این باغ وحشی عمودی صورت خواهد گرفت.
این باغ وحش طوری طراحی شده ، تا یک دروازه واقعی به دنیای طبیعت را به صورت زنده به مردم نمایش دهد.
 
 
معماری خاص مرکز تفریحی

معماری خاص مرکز تفریحی و باغ وحش عمودی در Buenos Aires

 
حیوانات و بازدیدکنندگان بسیار به هم نزدیک هستند تصاویر این موضوع را نمایش می دهد.
این باغ وحش عمودی به نوعی بازدید از حیات وحش طبیعی و واقعی است،ولی در مقیاس کوچک تر. در این باغ وحش گردشگران میتوانند جای این که در قفس و فضای کوچک حیوانات را ببینند با ماشین در این محیط بگردند و در فاصله بسیار نزدیک با حیوانات قرار گیرند. با این طراحی، بازدیدکنندگان در تعامل بالایی با  حیوانات قرار می گیرند.
 

معماری خاص مرکز تفریحی

 
طراحی جالب دیگری که برای این باغ وحش اضافه شده، طراحی و ساخت چرخ و فلک برای ایجاد یک چشم انداز شگفت انگیز از باغ وحش و اقیانوس آرام است،  یک سازه متفاوت وشگفت آور جدید!
این طرح می تواند به عنوان یک ترکیبی از آسمان خراش های شهری و طبیعت باشد.
 
 
معماری خاص مرکز تفریحی
باغ وحش عمودی و چرخ و فلکی بسیار متفاوت
 
این سازه می تواند زیستگاه  طبیعی جدیدی در دنیا و محیطی که در آن قرار دارد، ایجاد کند.
این چرخ و فلک طوری طراحی می شود که از طریق مرکز آن میتوان در آن قرار گرفت. سرعت چرخ دنده های این چرخ و فلک پایین است و در هر ۳۰ دقیقه چرخ و فلک نیم دور میزند. حرکت آهسته این وسیله این امکان را می دهد تا بازدید کنندگان فرصت کافی برای دیدن حیاط وحش داشته باشند.
همچنین در چرخ و فلک محل های آموزشی، کافه و مغازه های تهیه سوغاتی و هدیه وجود دارد. این چرخ و فلک به دلیل عظمت و پهناوری زیاد در هر نقطه چشم اندازی متفاوت و خاص خواهد داشت.