شما اینجا هستید | 

انواع کنیتکس نما

124
2
0
کنیتکس نما

 

کنیتکس نما بر سه نوع می باشد:1- کنیتکس روغنی   ۲-کنیتکس پلاستیک  ۳-انواع کنیتکس اکرولیک . هر یک از نوع کنیتکس نما بر سه نوع (ریز دانه- متوسط – ودانه درشت) تقسیم می گردند.


۱- انواع کنیتکس روغنی :

این نوع کنیتکس نما هم برای داخل ساختمان و هم برای خارج ساختمان مورد استفاده می باشد و اصلی ترین مزیت آن آب گریز بودن آن می باشد و مهمترین معایب آن علاوه بر گرانی بنزین و بوی نا مطبوع و دیرخشک شدن آن این می باشد چون با بنزین حل و رقیق می شود تا کاملا خشک نشده باشد با کوچکترین جرقه ای حتی با زدن کلید برق شعله ور گردیده و در محیط های سر بسته خسارات جبران ناپذیری رابدنبال خواهد آورد.


۲- انواع کنیتکس نما پلاستیک :

این نوع قیمت کنیتکس برای داخل ساختمان و جای که در معرض آب قرار ندارد مورد استفاده قرار می گیرد مهمترین ویژگی آن عدم وجود بوی نامطبوع و عدم اشتعال و خشک شدن سریع و حل و رقیق شدن با آب است و اصلی ترین معایب ان آب گریز نبودن آن می باشد به این صورت که اگر در معرض آب قرار گرفته رطوبت آب را در خود جذبنموده و کم کم حالت چسبندگی خود را از دست خواهد داد.


۳- انواع کنیتکس اکرولیک :

این نوع کنیتکس نما هم برای داخل و هم برای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد مهمترین مزیت این نوع قیمت کنیتکس آب گریز بودن خشک شدن سریع عدم وجود بوی نامطبوع و عدم اشتعال می باشد. باید این نکته را متذکر شد که کنیتکس را به کمک مخزنهای پمپ باد و قیفهای مخصوص به دیوار یا سقف می پاشند. برای اینکه دانه هایکنیتکس به اطراف (در و پنچره و چمن یا کف …….) پاشیده نگردند آنها را تا ۱۵متری محل کار با مشمع و…می پوشانند.

 

کنیتکس نما

 


کنیتکس ها برای نمای خارجی ساختمان مناسب بوده و می تواند ظاهر ساختمان ها را با بهترین شکل ممکن زیبا گرداند. انواع کنیتکس ها بر اساس نیاز ها و ویژگی های هر ساختمان و سلیقه افراد تعیین شده و می تواند تا زیبایی نمای ساختمان شما را دو چندان نماید. شما می توانید بسته به ویژگیهای ساختمان خود نوع متناسب با ساختمان خود را انتخاب نمایید. در بالا ویژگی های اصلی و مزایا معایب هر یک از انواع کنیتکس نما بسته به قیمت آنها در اختیار شما قرار گرفته تا بتوانید به درستی نسبت به انتخاب کنیتکس و قیمت کنیتکس اقدام نمایید. در صفحه کنیتکس داتیک عمران می توانید مطالب بیشتری در این زمینه بخوانید.