شما اینجا هستید | 

نکاتی برای داشتن دکوراسیون مدرن با گیاهان آپارتمانی

99
1
0
دکوراسیون مدرن با گیاهان آپارتمانی

رابطه ما با طبیعت در دنیای امروزی کمتر و در عین حال پیچیده شده است. اکثرا به اشتباه فکر میکنیم که داشتن دکوراسیونی مدرن در مغایرت با داشتن گل و گیاه در خانه است. در ادامه برای شما دکوراسیون ها و نکاتی برای داشتن دکوراسیون و چیدمانی مدرن با گل ها و گیاهان آپارتمانی را ارائه می دهیم.
 گیاهان

 

گلدان های بتنی مدرن

 

نکاتی در مورد گیاهان آپارتمانی

 

در تصویر بالا یک ترکیب زیبا و مدرن را مشاهده می کنید که با ترکیبی از ارتفاع و اندازه و رنگ مناسب و پالت رنگی سیاه و سفید، همگی ترکیبی زیبا و مدرن را برای این گیاه که سبکی کلاسیک دارد ایجاد کرده اند.

 

Terrariumشیشه ای منحصر به فرد

 

نکاتی در مورد گیاهان آپارتمانی

 

اینکه گیاهان ذاتا دارای نمایی کلاسیک هستند دلیل نمی شود که نتوان در آن ها در دکوراسیون مدرن استفاده کرد. برای مثال این گلدان چند وجهی شیشه ای با طراحی مینیمال و جذاب خود، به زیبایی این گیاه آپارتمانی را در خود جا داده است و جلوه بصری زیبایی ایجاد کرده است.

 

کاشت گیاهان در گلدان های مینیاتوری و یا کوچک

 

نکاتی در مورد گیاهان آپارتمانی

 

یکی از پیشنهاداتی که در دکوراسیون مدرن خانه با گیاهان آپارتمانی برای شما داریم، نگه داری و یا کاشت گیاهان در گلدان های کوچک یا مینیاتوری است. گیاه مناسب با این گلدان ها را انتخاب کنید و دست به کار شوید.

 

گلدان های مدرن با پایه های فلزی

 

نکاتی در مورد گیاهان آپارتمانی

 

یکی از راه های ایجاد حس مدرنیته در دکوراسیون داخلی در مورد گیاهان، استفاده از گلدان های مدرن است. به قاب و پایه فلزی بلند و زیبای این گلدان که نمایی هندسی ایجاد کرده است توجه کنید. این گلدان ها نما و حسی کاملا مدرن ایجاد می کنند.

 

گلدان های دیواری

 

نکاتی در مورد گیاهان آپارتمانی

 

این گلدان ها با رنگ ها و اندازه های مختلفی که دارند، به راحتی برای هر دکوراسیون مدرن با گیاهان آپارتمانی مختلف مناسب اند و نمایی خارق العاده ایجاد می کنند. این گلدان مثل یادبودی برای طبیعت مورد علاقه تان عمل می کند. می توانید از اندازه های متفاوت آن بر روی یک دیوار استفاده کنید.

 

دیوار سبز

 

نکاتی در مورد گیاهان آپارتمانی

 

بله! چراسعی کنید گلدان های خاص و مدرن را به کار ببرید وقتی میتوانید یک دیوار کاملا گیاهی داشته باشید.
دیوار سبز از جدیدترین نوآوری های دکوراسیون داخلی است که با سرعت بالایی در ابعاد مختلف خانه جای خود را پیدا کرده است. این دیوار ها دارای محبوبیت بالایی در بین طراحان داخلی اند و نمایی زیبا و منحصر به فرد ایجاد می کنند.