شما اینجا هستید | 

راهکار هایی نو برای به کار بردن کاشی های طرح دار در خانه

92
1
0
راهکار هایی نو برای به کار بردن کاشی های طرح دار در منزل

برای افزودن جذابیتی بیشتر و متفاوت در دیوار ها ، کف و یا حتی شومینه ، از کاشی های رنگارنگ التقاطی استفاده کنید. انواع مختلف کاشی های طرح دار ، از نمونه های سیمانی گرفته تا سرامیک و پرسلن از موج عظیمی محبوبیت برخوردار است. این عناصر دکوراسیون کلاسیک ، امروز هم به شکل های مختلفی استفاده می شود. کاشی ها روی دیوار ها ، اطراف شومینه ، کاشی کاری حمام و دیوار آشپزخانه به کار می روند و ظاهر نو و تازه ای را به فضا می بخشد. در این مطلب می توانید راهکار هایی جدید را برای به کار بردن این متریال در دکوراسیون منزل پیدا کنید

 

شومینه ی مرکزی: یک شومینه ی مربع یا مستطیلی ساده می تواند مثل یک بوم مناسب برای بازی با طرح های کاشی باشد. می توانید تنها یک طرح یا الگوی مورد علاقه تان را انتخاب کنید و یا اینکه الگو ها را ترکیب کنید و با دیزاین تطابق دهید.

 

راهکار هایی نو برای به کار بردن کاشی های طرح دار در منزل

 

دیوار های داخلی- خارجی: کاشی ها از روی دیوار این اتاق خواب مستر تا پاسیو در خارج درب های شیشه ای بزرگ ادامه می یابد. تکرار یک الگوی یکسان در داخل و خارج باعث افزایش حس جریان می شود و یک اتاق کوچک را بزرگتر نشان می دهد.

 

راهکار هایی نو برای به کار بردن کاشی های طرح دار در منزل

 

آشپزخانه ی رنگارنگ: ترکیبی شاد از طرح و رنگ های شلوغ در کف آشپزخانه می تواند حس گرمی و زیبایی را برای آشپزخانه ی منزل، فضایی که در بعضی موارد ممکن است بیش از حد خنثی و استریل به نظر برسد ، فراهم کند. آنچه که در این عکس مشاهده می کنید ، کاشی های پرسلینی با طرح های مختلف هستند که به صورت تصادفی کنار هم چیده شده اند و در نهایت ظاهری منحصر به فرد را به کف آشپزخانه می دهند. برای افزودن بر این جذابیت از یخچال به رنگ آبی آسمانی استفاده شده است.

 

راهکار هایی نو برای به کار بردن کاشی های طرح دار در منزل

 

کاشی در ورودی های بزرگ: کاشی یک انتخاب عالی و مستحکم برای کف ورودی منزل است. در این قسمت رفت و آمد زیاد است و به کار بردن کاشی های طرح دار می تواند این فضا را از پهن کردن فرش در آن بی نیاز کند. سطح کاشی ها در صورتی که مرطوب باشند لغزنده اند بنابراین مراقب آن ها به خصوص در روزهای بارانی باشید.

 

راهکار هایی نو برای به کار بردن کاشی های طرح دار در منزل

 

کاشی سیاه و سفید در حمام: تکرار یک الگوی مشابه در دیوار ها و کف حمام ظاهری مدرن و نو به این فضا می بخشد به خصوص برای حمام های کوچک در آپارتمان های شهری. در نمونه ای که در این جا مشاده می کنید تنها با کاشی هایی با الگوی مکمل در مقیاسی کوچکتر در کف حمام ، شکسته شده است.