شما اینجا هستید | 

۵ دلیل برای افزودن تکنولوژی واقعیت مجازی به جریان کار معماری

189
0
0
معماری

 

تکنولوژی واقعیت مجازی به جریان کار معماری ؛ واقعیت مجازی (VR) در حال ایجاد تغییری همیشگی در معماری است، به این معنا که هر شرکت معماری نیاز خواهد داشت تا تصمیمی را در ارتباط با اینکه چگونه می‌خواهد پاسخگوی این تغییرات باشد، اتخاذ کند. این جمله ممکن است اغراق آمیز به نظر برسد، در حالی که تصویر سازی سه بعدی و مزایای استفاده از کامپیوتر در این زمینه، در مقایسه با مزایای استفاده از واقعیت مجازی کم‌رنگ و ناچیز است.

در واقع تصاویر سه بعدی که بوسیله کامپیوتر تولید می‌شوند، در بسیاری از جهات، نسخه به روز شده تصاویری هستند که در گذشته بوسیله دست ترسیم می‌شدند. تصاویر واقعیت مجازی سطح کیفی مدل‌های دیداری را به مقدار قابل توجهی ارتقاء بخشیده است. بر اساس نرم‌افزارهای طراحی موجود، این امکان برای شما بوجود آمده است تا مدل‌های سه بعدی بوجود بیاورید و به شکل‌های متحیرکننده جدیدی آن‌ها را تجربه کنید. بنابر این اگر شرکت شما در حال بررسی این موضوع است که در زمینه تکنولوژی واقعیت مجازی سرمایه گذاری کند یا خیر، در این مطلب چند دلیل برای شما ارائه شده است؛ که چرا باید بررسی‌های خود را متوقف کرده و شروع به اعمال تغییرات در نحوه عملکرد شرکت خود در این زمینه، کنید.

 

معماری

 

 

معماری

 

حرکت سریع به سوی استفاده هرچه بیشتر از تکنولوژی واقعیت مجازی

اکنون زمان استفاده از این  تکنولوژی در زمینه طراحی معماری است. نقش تاثیرگذار این تکنولوژی و مزایای استفاده از آن روشن است.