شما اینجا هستید | 

بازی و معماری

49
2
0
بازی و معماری

 

سبک بازی‌های فکری و پازل‌ها به‌این خاطر که از زرق و برق‌های بازی‌های اکشن عاری هستند و در یک محیط ساده طراحی شده‌اند به‌عنوان یک سبک لذت بخش‌  در دنیای بازی‌های ویدئوی محسوب می‌شوند؛ که علاوه بر تجربه یک بازی خوب، به‌نوعی تمرینی برای تقویت‌تمرکز، دقت و حافظه نیز به‌شمار می‌ٰروند، محبوبیت روز‌افزون بازی‌های «تلفن‌همراه» باعث شده تا این وسیله به دلیل ویژگی‌های خاصی مثل کنترلر‌های لمسی پلتفرم مناسبی برای بازی‌های پازلی و فکری باشد. حالا اگر به دنبال یک چالش جدید برای سنجیدن قدرت ادراک فضایی خود به‌عنوان یک معمار و طراح هستید با ما همراه باشید.

 

بازی و معماری

 

استودیوی Dusty Road به‌تازگی یک بازی فکری تحت عنوان (Empty) «خالی» معرفی کرده که مستقیماً جامعه معماران را هدف قرار داده است.

 

هدف این بازی مینیمال حذف تمامی اشیا و مبلمان از داخل اتاق‌هاست! برای انجام این کار می‌بایست، اتاق را بچرخانید و رنگ هر شی‌ء را با رنگ روی دیوار در راستای دید خودتان هماهنگ کنید تا شی‌ء و رنگ روی دیوار ناپدید شوند. این بازی به استدلال و برنامه‌ریزی فضایی دقیقی نیاز دارد، ممکن است اشیا را در یک ترتیب خاص حذف نکنید و در آن صورت دیگر هیچ راهی برای حذف همه‌ی آن‌ها نباشد! نگران نباشید بازی از اتاق‌های ساده شروع می‌شود و کم‌کم چالش‌برانگیز خواهد شد.

 

بازی و معماری

 

بازی و معماری

 

بازی و معماری

 

بازی و معماری

 

در حال حاضر این بازی بر روی پلتفرم‌های:

 

- اندروید
- ویندوز
- MacOS
- لینوکس


 موجود است.