شما اینجا هستید | 

ویژگیهای کابین دوش و پارتیشن حمام از نگاه گروه باداب

106
2
0
پارتیشن باداب


 بهداشت و سلامت، از مهمترین مسائل زندگی انسان ها بشمار میرود. داشتن خانه ای سالم و رعایت بهداشت شخصی، از مهمترین نیازهای هرکس می باشد. واقعیت این است که قسمت های مختلف خانه، نیازمند متد و روش نظافت خاص خود می باشد.
همچنین استفاده از شویندهای مصرفی برای نقاط مختلف خانه نیز متفاوت است.

 

پارتیشن باداب

 

در این میان توالت و حمام جزو قسمهایی هستند که بیشتر از سایر نقاط در معرض آلودگی قرار دارند و لذا باید نسبت به بهداشت و نظافت و نحوه استفاده از آنها دقت و توجه ویژه ای داشته باشیم تا خللی به بهداشت عمومی محیط مان وارد نشود.انسانها برای حفظ سلامتی خود می بایست بصورت منظم و زود به زود دوش گرفته و استحمام نمایند. هدف از دوش گرفتن و استحمام، دوری از میکروب ها و نظافت و بهداشت شخصی است. لذا نیازمند حمامی تمیز و بهداشتی هستیم که کابین دوش و دوردوشی این امر را تا حدود زیادی برایمان محقق می سازند. شیشه دوردوشی ، کابین شیشه ای حمام ، درب شیشه ای حمام و درب شیشه ای جلوی وان به یکی از ارکان های زیبا و کاربردی در سرویسهای حمام و منازل تبدیل شده اند .بعد از پارتیشن ، پله ی شیشه ای و شیشه دکوراتیو آشپزخانه دور دوشی ها سهم عمده ای در طراحی منازل مسکونی دارند مخصوصا برای سرویس هایی که حمام و توالت با یکدیگر تلفیق شده اند ، امروزه به علت کاهش متراژ آپارتمان ها کاهش ابعاد سرویس بهداشتی و تلفیق ان با حمام امری طبیعی می باشد.

 

پارتیشن باداب

 

هدف از اجرای کابین دوش و دور دوشی در حمام ها و سرویس ها، عدم پاشیدن آب به اطراف و همچنین حفظ حریم خصوصی و شخصی انسانها در حد اعلا می باشد. درصورت بهره گیری از کابین دوش یا دور دوشی، در طول استحمام و نظافت شخصی، آب کثیف و غیربهداشتی به اطراف پاشیده نخواهد شد و همچنین بخار آب به سمت سقف هدایت خواهد شد، لذا محیط حمام مرتب و تمیز خواهد ماند.

هنگامی که تصمیم به خرید و اجرای کابین دوش دارید، نیازمند بررسی خوب و کامل بازار و شرکتهای تولید کننده هستید، هم از نظر کیفیت قطعات و یراق مصرفی، هم از لحاظ گارانتی و خدمات پس از فروش  مناسب و هم از نظر قیمت !

پیشنهاد میکنیم که در هنگام خرید سیستم کابین دوش و دور دوشی به چند نکته حتما توجه داشته باشید تا هم خریدی درست انجام دهید و هم در زمان و انرژی صرفه جوئی نمایید:

ابعاد حمام و سرویس خیلی مهم است، لذا اینکه شما بتوانید سیستمی بصورت سفارشی و ویژه حمام خود سفارش داده و بسازید خیلی مهم است. کابین دوش های حاضری معمولا در سایز های ثابت می باشند که لزوما مناسب سایز و ابعاد حمام شما نخواهد بود.
به قطعاتی که در قسمت های متحرک کابین دوش و دور دوشی ها استفاده میشوند دقت بیشتری داشته باشیدتا از بهترین و باکیفیت ترین متریال باشد.

 

پارتیشن باداب

 

میزان ایزولاسیون و عدم درز آب و بخار، یکی دیگر از فاکتور های مهم در انتخاب کابین دوش و دور دوشی ها می باشد. البته بیشتر این درزگیری در هنگام نصب و توسط نصاب خبره و حرفه ای مورد توجه قرار می گیرد.
رنگ مورد استفاده در پروفیل ها و قسمت های آلومینیومی کابین دوش باید دارای کیفیتی باشد که در طول زمان تغییری نداشته باشد و یا خراب و کدر نشود.
حتما گارانتی و خدمات شرکت ارائه دهنده کابین دوش و دور دوشی را مورد بررسی و دقت قرار دهید تا در آینده با مشکلی مواجه نشوید.