شما اینجا هستید | 

فلاش تانک OLi محصول جدید گروه صنعتی کی دبلیو سی ایران

127
3
0
فلاش تانک OLi محصول جدید گروه صنعتی کی دبلیو سی ایران

 

مخزن توکار یا فلاش تانک توکار چیست؟

از نام این محصول پیداست که مخزن توکار در حالت عادی در محیط قابل رویت نیست که در این صورت یا در داخل دیوار جاسازی شده است یا در یک باکس که همان جعبه ی شیشه ای یا از مواد مقاوم در برابر آب دیگر تشکیل شده است قرار دارد. در این فلاش تانک ها فقط کلید فلاش تانک یا فرمان فلاش قابل رویت است.کلیدهای فلاش تانک ها امروز در طرح های مختلف با مواد مختلف مثل پلاستیک سفید، آبکاری مات و کروم، شیشه ای، استیل، آلومینیوم، … یا ترکیب هایی از آنها به جهت همراهی هر چه بیشتر با طراحی داخلی سرویس بهداشتی شما ساخته می شوند و در بازار قابل عرضه هستند. مخزن های استاندارد مورد استفاده جهت توالت فرنگی وال هنگ (توالت فرنگی که روی دیوار نصب می شود) باید قابلیت تحمل بیش از 400 کیلوگرم وزن را در مدت 30 دقیقه پس از نصب و بهره برداری داشته باشد، در ضمن باید قابلیت تعمیر و نگهداری بسیار آسان و راحت را نیز به عنوان یکی از مؤلفه های مهم داشته باشد که جهت این کار می بایست از طریق دریچه پشت کلید فلاش تانک به راحتی عمل کرد.

 


 

مكانيزم فلاش‌تانک

فلاش‌تانک از يك منبع ذخيره آب كه از نوعی پلاستيك UPVC درست‌شده و لوله انتقال آب به كاسه توالت، تشكيل مي‌شود. عملكرد آن به اين گونه است كه با كشيدن زنجير يا فشار دكمه تخليه آب سوپاپ تخلیه جابه‌جا شده و آب با فشار تخليه مي‌شود.
 

فلاش تانک OLi محصول جدید گروه صنعتی کی دبلیو سی ایران

 

مصرف آب

يكي از نكاتي كه در استفاده از فلاش‌تانک بايد مورد توجه باشد ميزان آب مصرفي اين محصولات است. آمار نشان می‌دهد فقط 20 درصد مصرف آب در توالت‌ها صرف نظافت شخصی می‌شود و 80 درصد بقیه آبی است که در خروجی فلاش‌تانک‌ها مستقیماً به فاضلاب تبدیل می‌شود . سیفون های معمولی و قدیمی که برای نظافت کاسه توالت استفاده می‌شوند در هر بار تخلیه بین 12 تا 16 لیتر آب شرب تصفیه‌شده را هدر می‌دهند. این در حالی است که در اغلب موارد تمیز کاری کاسه توالت با حجم آبی معادل نصف این مقدار هم امکان‌پذیر است.


راهكاري كه توسط شركت آب و فاضلاب نيز تجویزشده كاهش حجم آب خروجي از فلاش‌تانك‌ها با استفاده از قرار دادن اجسام خارجي در آنها است. در اين روش ساده يک بطري پر آب، آجر يا هر ماده حجم دهنده ديگري درون مخزن جهت کاهش حجم گذاشته می‌شود. همچنين شناورهاي خاصی وجود دارد که به شناور صرفه جوئی مشهورند و با هزینه ناچیزی می‌توانند فلاش‌تانک قدیمی شما را کم مصرف کنند .
 

فلاش تانک OLi محصول جدید گروه صنعتی کی دبلیو سی ایران

 

پنهان ولی زیبا و کاربردی

در این دوران، دیگر داشتن یک توالت با فلاش تانک معمولی یا فرنگی مخزن دار، لوله های روکار و … نگهداری از یک گذشته غیر جذاب است. اگر در همین لحظه در فکر ایجاد تغیرات یا بازسازی حمام و سرویس بهداشتی قدیمی خود هستید، حتماً به استفاده از فلاش تانک های توکار نیز جدی تر فکر کنید که این تنها به دلیل امکان طراحی آزادانه نیست و می تواند برای شما مزایای بزرگ بیشتری داشته باشد.

 

فلاش تانک OLi محصول جدید گروه صنعتی کی دبلیو سی ایران

 

مزایای فلاش تانک های توکار

استفاده از فلاش تانک های توکار یک راه حل بسیار خلاقانه و نوآورانه به حساب می آید، اما در عین حال مزایای دیگری نیز وجود دارد:
 

طراحی آزادانه

آرشیتکت ها، طراحان داخلی یا صاحبان پروژه ها یا واحدهای مسکونی و تجاری می توانند به سادگی از انبوهی از طرح های مختلف کلید فلاش تانک یا سنگ های توالت وال هنگ با توجه به سلیقه، بودجه و همچنین طراحی های انجام شده دست به انتخابی آزادانه بزنند.
 

 ترکیبی از هنر، فن آوری و دوام

طراحی زیبا در کنار استفاده از تکنولوژی های بالا در ساخت قطعات داخلی جهت استفاده طولانی بدون خرابی با تست های فراوان همراه با 5 تا 15 سال گارانتی.
 

صرفه جویی در مصرف آب و محافظت از محیط زیست

سیستم های فلاش تانک های توکار به دلیل کیفیت بالا و همچنین طراحی مخصوص جهت تخلیه 5/4-3 لیتر و 6-9 لیتر به جهت تخلیه بیشتر می تواند به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و در نهایت محافظت بیشتر از محیط زیست کمک خواهند کرد.
 

 فضای بیشتر

با توجه به اینکه این مخزن در داخل دیوار نصب شده است، قسمتی از فضای حمام یا سرویس را که همیشه توسط مخزن یا فرنگی معمولی اشغال شده بود، آزاد می شود که هم این فضا بسیار گران است و در ضمن   می تواند به شما امکان چیدمان راحتی در فضای موجود را در کف ارائه کند.
 

 بسیار بهداشتی و همچنین آسان تمیز شونده

استفاده از این تیپ محصولات به شما امکان نظافت سریع و با کیفیت اهدا می کند، به سادگی می توانید کف حمام یا سرویس بهداشتی را بشویید بدون هیچ نگرانی
 

 ظاهری چشم نواز و مدرن و تمیز

شکی نیست که استفاده از مخرن توکار به شما تمیزی بیشتر اهدا خواهد کرد در عین حال مدرن تر و کارآمد تر خواهد بود و به نظر من دیگر راهی برای عدم انتخاب در مقایسه با سیستم های سنتی قدیمی نخواهد گذاشت به اضافه اینکه حالا می توانید یک ظاهر یکپارچه پوشیده شده از کاشی مورد دلخواهشان را برای سرویس در نظر بگیرید. 

 

 تنظیم ارتفاع

یکی از بزرگترین مزیت های فلاش تانک های توکار به جهت استفاده در توالت فرنگی وال هنگ امکان تنظیم ارتفاع در زمان نصب محصول با توجه به نیاز هر شخص می باشد تا بتواند بیشترین راحتی در استفاده را ایجاد کند که این در توالت های زمینی امکان پذیر نیست.
 

 قدرت تحمل وزن بی نظیر

استراکچر ویژه فلاش تانک وال هنگ توکار می تواند 400 کیلوگرم وزن را در حالتی که سنگ توالت فرنگی بر روی دیوار آویزان است را به سادگی تحمل کند و حتی برای تمامی افراد سنگین وزن بدون هیچ نگرانی، مناسب است.
 

کاهش صدا و نویز در ساختمان

به دلیل اینکه مخزن در داخل دیوار نصب می شود به صورت به سزایی در کاهش صدای پر شدن و تخلیه تاثیرگذار است و در صورت نصب این محصول در سرویس بهداشتی داخل اتاق خواب، صدای ایجاد شده مزاحم کسی که در اتاق خواب است نخواهد شد.

 

فلاش تانک OLi محصول جدید گروه صنعتی کی دبلیو سی ایران

 

مزایای استفاده از فلاش تانک توکار ایتالیایی Oli شرکت کی دبلیو سی ایران

عملکرد بی صدا به دلیل عایق بودن مخزن و استفاده از شناورها و اتصالات مخصوص

افزایش فضا به دلیل قرار داشتن مخزن فلاش داخل دیوار

افزایش زیبایی فضای داخلی سرویس بهداشتی

صرفه جویی در مصرف آب به دلیل اسفاده از کلیدهای تخلیه دو ظرفیته (صرفه جویی آب تا %۵۰ درصد) و جلوگیری از ورود آب به مخزن در هنگام تخلیه فلاش تانک با استفاده از کیت های ویژه که به باعث صرفه جویی به طور میانگین ۹ لیتر در روز برای هر واحد بهداشتی است.

نظافت آسان و افزایش بهداشت محیط سرویس بهداشتی

امکان نصب فلاش تانک توکار برای توالت های ایرانی

کیفیت و دوام بالا و نگهداری و نیز تعمیر بسیار آسان

چارچوب فلزی فرنگی های دیواری (وال هنگ) با قابلیت تحمل وزن تا ۴۰۰ کیلوگرم

اینها تنها برخی از مزیت فلاش تانک توکار است