شما اینجا هستید | 

خلاقیت در دکوراسیون به کمک ایدهای خلاقانه

56
2
0
خلاقیت در دکوراسیون

 

خلاقیت در دکوراسیون در حقیقت  نیاز به یک سری مهارت ها و تجربه ها در زمینه دکوراسیون دارد.ایجاد خلاقیت در دکوراسیون نیاز به یک فکر خلاق دارد..در بحث دکوراسیون داخلی، سپردن تمام کارها به یک طراح دکوراسیون ماهر و کنار کشیدن، امریست که هنوز آنچنان در جامعه ما جا نیفتاده. زیرا اکثر مردم فکر می کنند که طراحی دکوراسیون داخلی کاری بسیار آسان است که نیازی به تبحر و مهارت ندارد  هر کسی می تواند دکوراسیون خانه اش را خودش طراحی کند!اگر شخصی هستید که به سلیقه خود اعتماد دارید و در زمینه طراحی دکوراسیون استعداد دارید، باز هم کمک گرفتن از یک طراح دکوراسیون با تجربه و ماهر که با شیوه های جدید دکوراسیون آشنا باشد، توصیه می شود؛ تا بتوانید یک خانه ایده آل و با به روز ترین سبک های دکوراسیون داشته باشید.

 

خلاقیت در دکوراسیون

 

خلاقیت در دکوراسیون

 

پارتیشن یک ایده خلاقانه در طراحی دکوراسیون خانه


 در دکوراسیون این خانه اگر توجه کنید می بینید که پارکت تیره از ابتدای سالن شروع شده و تا قسمتی که میز ناهارخوری قرار می گیرد، ادامه یافته. پارتیشنی که در وسط قرار گرفته سالن پذیرایی و قسمت ناهار خوری را جدا کرده و با این کار اصالت خاصی به خانه بخشیده است. در دو طرف این پارتیشن دو ستون آنتیک یونانی قرار گرفته و این پارتیشن کرمی رنگ را به یک قسمت اصیل در خانه تبدیل نموده است.

 

خلاقیت در دکوراسیون

 

اصالت و صمیمیت


شاید طراحی دکوراسیون پذیرایی کوچک کار سختی می باشد؛ اما طراحی دکوراسیون این سالن با یک آشپزخانه اپن نیز سختی های خودش را دارد. می بینید که در این طراحی بر همه سختی ها غلبه شده و با در هم آمیختن سبک ها و ایجاد یک فضای بهم پیوسته و یکپارچه و در عین حال بزرگ و فراخ یک سالن مدرن به وجود آمده است. در دکوراسیون این خانه بجای پارکت هایی که خیلی رایج شده و در هر خانه ای یافت می شوند، از سنگ های طوسی براق برای کف استفاده شده و به جذابیت سالن افزوده است.

 

خلاقیت در دکوراسیون

خلاقیت در دکوراسیون

 

استفاده از تابلوهای خاص برای نشان دادن خلاقیت در دکوراسیون


برخی اوقات یک تغییر کوچک در فضا یا اضافه کردن یک آکسسوار و شیئ دکوراتیو می تواند فضا را به کل تغییر دهد. دکوراسیونی که در این تصویر مشاهده می کنید را در نظر بگیرید.

 

خلاقیت در دکوراسیون

 

حال این فضا را بدون آن تابلوی رنگارنگ تصور کنید، می توانید بفهمید که منظور ما چیست. پارکت ها با تونالیته های نتفاوت سیاه و طوسی به یک دیوار طوسی رنگ رسیده اند. در این قسمت یک کاناپه سفید قرار داده شده، پس سردی حاصل شده از این رنگها، فقط می تواند با یک تابلوی رنگارنگ این چنینی محو شود.

 

خلاقیت در دکوراسیون

 

ایجاد فضایی غیرمعمول و دوست داشتنی


یکی دیگر از ایده های خلاقیت در دکوراسیون که اکثرا احتیاج دارید، چیدمان این سالن های غیر معمولی است. در این خانه می بینید که یک سالن کم عرض و طویل که آشپزخانه نیز در امتدادش قرار گرفته و بهم متصل هستند، چگونه به یک فضای شیک و دوست داشتنی تبدیل شده. یک تصمیم مهم که در طراحی دکوراسیون این سالن گرفته شده، ایجاد یک پرسپکتیو افقی بجای پرسپکتیو عمودی می باشد. این کار باعث ایجاد یک محیط صمیمی شده است. میز جلو مبلی و میز تلویزیون که دو رنگ متفاوت از چوب را جلوه می دهند، با یک کاناپه با رنگ ملایم عناصر اصلی هستند که سبک خاص طراح را نشان می دهند. 

 

خلاقیت در دکوراسیون