شما اینجا هستید | 

انتخاب هود مناسب از نگاه گروه کن

75
1
0
هود کن


هود یکی از مهمترین عوامل در زیبایی و مدرن بودن آشپزخانه ی شما می باشد که جلوه و زیبایی آشپزخانه را دوچندان می نماید. همچنین با توجه به اینکه خانم های خانه دار بصورت روزانه تقریبا بیش از 5 ساعت هود را در حالت روشن استفاده می نمایند ، کیفیت و صدای هود امری حیاتی است چرا که هود های پر سر وصدا باعث آزردگی زیاد روحی در حین آشپزی میشود.

 انتخاب هود خوب و با کیفیت یکی از مهمترین کار هایی است که علاوه بر اینکه آشپزخانه ی شما را زیبا و جذاب می سازد، راحتی و آسایش اهل خانه را نیز به دنبال دارد.

 

هود کن

 

 

 

۱-برای خرید هود آشپزخانه بودجه ی خود را ارزیابی کنید.


بودجه ی شما سطح عملکرد و ظاهری را که از یک هود انتظار دارید محدود می کند. عامل اصلی هزینه ی یک هود معمولا مربوط به میزان صدا، قدرت مکش و زیبایی آن است. هودهای شیشه ای با موتور سوپرسایلنت معاصر با ظاهری صیقلی معمولا از مدل های دیگر گران تر اند. بودجه ی هود تان را بر اساس پولی که برای دستگاه های دیگر تان هزینه کرده اید، تعیین کنید. برای مثال شما هرگز یک اجاق گاز صفحه ای آفریم پیشرفته را با یک هود پلاستیکی ارزان ترکیب نمی کنید.

 

۲. برای هود آشپزخانه فیلتر آلومینیومی انتخاب کنید.


فیلترهای شبکه ای آلومینیومی به آسانی با آب و صابون شسته می شوند و عمر بسیار زیادی نیز دارند. همچنین نیازی به تعویض آنها نیست.

 

هود کن

 

 

۳. در انتخاب هود اولویت های زیبایی مورد نظر تان را بسنجید.


هود های بدون دودکش درست مانند نمونه های دودکش دار دارای سبک های و طرح های متنوعی است. هود هایی با پرداخت استیل ضد زنگ، سفید، سیاه و رنگی موجود است. 

 

۴. سرعت جریان هوای مطلوب تان را برای هود آشپزخانه در نظر بگیرید.


میزان ایده آل گردش هوای هود ها، به اندازه ی آشپزخانه ی شما بستگی دارد، اما این میزان برای هود های دودکش دار که هوا را به بیرون خارج می کنند، خیلی مهم است.

کارشناسان لوازم خانگی تأکید دارند که اثربخشی واقعی یک هود بدون به طور قابل ملاحظه ای توسط کیفیت فیلتر و قدرت مکش آن تعیین می شود. 

 

هود کن

 

 

۵. سطح ایجاد سر و صدای هود را بررسی کنید.


همه ی هود ها سر و صدا ایجاد می کنند، زیرا باید فن های قدرتمند را برای حرکت هوا به کار گیرند. واحد بلندی صدا را در هود موردنظرتان بررسی کنید و هودی را انتخاب کنید که برای استفاده ی خانگی مناسب باشد و صدای زیاد آن باعث آزار شما نشود. متاسفانه هود های موجود در بازار به قدری سر و صدای اظافی ایجاد میکنند که اکثر خانم های خانه دار از روشن کردن هود چشم پوشی می نمایند.

از موارد دیگری که در انتخاب هود باید به آن توجه نمایید کیفیت بدنه و داشتن شیشه ی آنتی شوک می باشد همچنین خدمات پس از فروش ، مدت زمان گارانتی ، امکانات پیشرفته همچون ریموت کنترل و پنل لمسی میتواند در انتخاب یک هود مناسب موثر باشد.