شما اینجا هستید | 

کفپوش بامبو مهندسی‌ شده چیست؟

80
2
0
کفپوش بامبو مهندسی‌ شده چیست، کفپوش، پارکت، لمینیت، سازانو

 

کفپوش بامبو مهندسی‌شده، محصولی بسیار شبیه کفپوش چوبی مهندسی‌شده است که از یک لایه بامبو کشیده شده روی لایه‌های فیبری تشکیل می‌شود. همه لایه‌ها، با یک لایه پشتی محدود می‌شوند. کفپوش بامبو برای صاحب‌خانه‌هایی مناسب است که به دنبال یک کفپوش کاربردی و مقاوم هستند بدون اینکه از جنبه زیبایی نیز غفلت کنند‌.

 

کفپوش بامبو مهندسی‌ شده چیست، کفپوش، پارکت، لمینیت، سازانو

 

مزایا کفپوش بامبو مهندسی شده

کفپوش بامبو مهندسی‌شده، ویژگی‌هایی بهتر از کفپوش بامبو جامد دارد؛ این نوع کفپوش در برابر رطوبت و تغییر دما مقاوم‌تر است. این محصول به‌گونه‌ای طراحی شده که بدون تاب برداشتن، منقبض و منبسط می‌شود. این کف‌پوش بادوام را می‌توان با چسب، میخ یا روش شناور نصب کرد.

 

کفپوش بامبو مهندسی‌ شده چیست، کفپوش، پارکت، لمینیت، سازانو

 

کف‌پوش‌ بامبو سازگار با محیط‌زیست

بامبو، کفپوشی ماندگار و دوستدار اکوسیستم است. سرعت رشد این گیاه، بسیار بالاست. چون بامبو سریع رشد می‌کند؛ می‌تواند آن را مرتباً درو کرد بدون اینکه به اکوسیستم جنگل‌های بامبو صدمه زد. لایه‌های زیری کفپوش بامبو از جنس چوب اره و باقی‌مانده دیگر مواد است که این خود نیز حاکی از استفاده بهینه از دیگر منابع طبیعی است. کف‌پوش بامبو، انتخاب مناسبی برای دوستداران متریال سبز است. ترکیب زیبایی و استقامت بامبو با ماندگاری ناشی از پروسه مهندسی سازی، کف‌پوشی متناسب با کاربردهای متنوع را به ارمغان آورده است.