شما اینجا هستید | 

مزایا بامپوش چوب سرو

37
1
0
مزایا بامپوش چوب سرو، بتمپوش، سقف، شیروانی، سازانو

 

بسته به مدلی که دوست دارید؛ بامپوش چوب سرو، نمایی ساده یا برازنده به محیط بیرونی خانه شما هدیه می‌کند. سرو دارای رنگ‌های متنوع کهربایی، قرمز، طلایی و قهوه‌ای است؛ طول عمر بالایی دارد و بامی با زیبایی طبیعی خلق می‌کند. در نقاط مختلف دنیا، شاهد حضور چوب سرو در ساختمان‌های مسکونی و تجاری هستیم. بامپوش چوب سرو با فرمت‌های مختلف صفحه‌ای، قطعه‌ای و نواری عرضه می‌شود. در این پست به بیان شش دلیل می‌پردازیم که شما را متقاعد می‌کنند در پروژه بعدی خود به بامپوش چوب سرو فکر کنید.

 

۱- پایداری ابعادی

چگالی پایین چوب سرو باعث شده است که کمترین میزان آب رفتگی را داشته باشد؛ بنابراین می‌تواند در شرایط مختلف اقلیمی، ابعاد اولیه خود را حفظ کند. وقتی که قطعات این بامپوش را به‌صورت تخت قرار می‌دهید؛ کاملاً صاف و تنگ هم می‌ایستند. پایداری ابعادی، چوب سرو را برای مصارف طولانی‌مدت مناسب کرده است.

 

مزایا بامپوش چوب سرو، بتمپوش، سقف، شیروانی، سازانو

 

۲- ایستادگی در برابر المان‌های مختلف

مواد نگهدارنده طبیعی چوب سرو در برابر رطوبت، اشعه فرابنفش و حشره‌ها مقاومت می‌کنند. بامپوش چوب سرو با آب‌وهواهای متنوع تطبیق‌پذیر است و نسبت به بام‌پوش‌های دیگر کمتر مستعد رشد خزه میباشد. با اعمال تیمارهای کارخانه‌ای، این ماده در مقابل حریق و قارچ هم مقاوم می‌شود و استقامتش در برابر حشره‌ها و رشد خزه هم بهبود می‌یابد.

 

۳- کارایی بامپوش چوب سرو

چوب سرو، الواری بلند، سبک، خوب، با طرح‌های مستقیم و بافت یکنواخت برای بام تولید می‌کند. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که این چوب به راحتی بریده، اره و میخ شود. بامپوش های نواری سرو را قبل از کاربرد، مونتاژ می‌کنند. همچنین، چوب سرو پذیرای روکش‌های مختلفی است؛ از روغن و روغن جلا گرفته تا پوشش‌های جامد و رنگ.

 

مزایا بامپوش چوب سرو، بتمپوش، سقف، شیروانی، سازانو

 

۴- استحکام بامپوش چوب سرو

چوب سرو، یکی از سفت‌ترین چوب‌ها، خود را به عنوان یکی از بادوام‌ترین بامپوش ها معرفی کرده است. چوب سرو، یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه است و ظرافت و استحکام ساختاری بام را نیز دوچندان می‌کند.

 

۵- عایق‌بندی

بامپوش چوب سرو، یک عایق طبیعی است و مانع اتلاف هوای خنک درون خانه در ماه‌های تابستانی یا هوای گرم در ماه‌های زمستانی می‌شود و به کاهش هزینه مصرفی برای انرژی کمک می‌کند.

 

۶- بهبود معماری بنا

در کنار مزایای کاربردی، بامپوش چوب سرو نمایی طبیعی و جاودانه خلق می‌کند که شکوهی خاص به ظاهر جذاب خانه شما هدیه می‌کند. در حالی که تخته‌های سرو، نمایی صاف و برازنده ایجاد می‌کنند؛ فرمت قطعه‌ای آن خالق ظاهری ساده و زبر است. زیبایی چوب سرو، ماندگار است و با گذشت زمان به خاکستری مایل به نقره‌ای تغییر رنگ می‌دهد.


با توجه به این خصیصه‌ها، چوب سرو از نظر بصری چندکاره است و به‌طور طبیعی بامپوشی کاربردیست. بامپوش چوب سرو برای پروژه‌های مسکونی و تجاری، انتخابی پایدار و قابل‌اعتماد است.

 

مزایا بامپوش چوب سرو، بتمپوش، سقف، شیروانی، سازانو