شما اینجا هستید | 
  • سازانو
  • مقالات
  • هنر |  
  • نقاشی های آکودا با اشکال هندسی و حجم برجسته، رنگ های پر جنب و جوش و هیجان برانگیز

نقاشی های آکودا با اشکال هندسی و حجم برجسته، رنگ های پر جنب و جوش و هیجان برانگیز

76
1
0
نقاشی آکودا,سازانو

 

آکودا  نقاش اسپانیایی است که در سبک  کاری او ، نقاشی با اشکال هندسی برجسته، رنگ های پر جنب و جوش، ترکیبی از حیوانات و عناصر انسانی در مقیاس های بزرگ بر روی سطوح مختلفی از جمله دیوارهای ساختمانها و اشیاء مختلف دیده می شود.

 

Okuda San Miguel  متولد تاریخ 19 نوامبر سال 1980 در سانتاندر، و درحال حاضر مستقر در مادرید میباشد.آثار او بازتاب چالش و درگیری بین بافت و ترکیب بندی مدرن و سنتی می باشد.این نقاشی ها به گونه ای طراحی شده اند که با عناصر معماری تعامل دارند. به طور مثال همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، از قاب پنجره ها به عنوان چشم شخصیت ها استفاده شده است. در این نقاشی ها از نمادهایی مثل پرواز قفس ها، شیر مارکو سان (نماد شهر ونیز)، ستاره ی مورانو، فانوس دریایی رنگارنگ و ترکیبی از حیوانات استفاده شده که آن را متمایز و خاص اکودا می سازد.

 

نقاشی آکودا,سازانو

نقاشی آکودا,سازانو

 

آکودا در شهرستان کوچکی در ایتالیا دیوار های مهد کودکی را خلاقانه طراحی کرده است. در این نقاشی ها بیشتر از چهره های شوخ استفاده شده است. به طور کلی  درسبک او اشکال هندسی برجسته ، رنگ های پر جنب و جوش ، ترکیبی از حیوانات و عناصر انسانی در مقیاس های بزرگ به چشم میخورد.

 

نقاشی آکودا,سازانو

نقاشی آکودا,سازانو

 

 

در این تصویر اُکودا سن میگل تمام سطوح بیرونی و دیوارهای یک کلیسای متروک در مراکش را نقاشی کرده است. او نقاشی‌های زیادی را بر دیواره‌های شهری کشیده است که در تمامی آن‌ ها همین ساختار هندسی و ترکیب رنگی دیده می‌شود. کارهای او اغلب دارای کاراکترهایی است که چهره‌ای واضح ندارند.

 

نقاشی آکودا,سازانو

نقاشی آکودا,سازانو

 

آکودا سان میگل یک قطار معمولی را به یک صفحه نمایش پر جنب و جوش از شخصیت های رنگارنگ و نقوش هندسی خاص تبدیل کرده است. تکمیل این نقاشیها روی مترو همزمان با  روز استقلال اوکراین بود.

 

نقاشی آکودا,سازانو

نقاشی آکودا,سازانو