شما اینجا هستید | 

ساعت دیواری چوبی مدرن

478
0
0
ساعت دیواری چوبی مدرن

اگرچه خیلی از ما برای دانستن زمان از گوشی های هوشمند یا ساعت های مچی استفاده می کنیم و نیازی به ساعت های دیواری نداریم. اما وجود ساعت دیواری به عنوان یک وسیله دکوراتیو می تواند دکوراسیون منزل را تغییر دهد و زیباتر کند. در نظر بگیرید برای دیدن ساعت به جای استفاده از گوشی های هوشمند به ساعت های چوبی زیبا که در منزل آویخته اید نگاه کنید. حتی زمانی که می دانید ساعت چند است نگاه کردن به این ساعت های دوست داشتنی حس خوبی را ایجاد می کند. در اینجا قصد داریم نمونه هایی از ساعت های چوبی دیواری را با شما به اشتراک بگذاریم. این ساعت های دوست داشتنی دارای انواع مختلف با ظاهری متفاوت است. این ساعت ها با همه سبک دکوراسیون هم خوانی دارد. طرح های این ساعت های چوبی از المان های موجود در طبیعت الهام گرفته شده است. نمونه ای با الهام از لانه زنبورها ساخته شده است. و یا طراحی دیگری با الهام از آثار هنرمندان معروف ساخته شده است.

ساعت دیواری چوبی مدرن

ساعت دیواری با چوب روشن 

این ساعت دیواری با چوب روشن ساخته شده است و طراحی ساده و در عین حال زیبایی دارد. ساعت با این طراحی مناسب محیط هایی با سبک دکوراسیون مینیمالیستی است. و محیط را زیبا و خاص می کند.

ساعت دیواری چوبی مدرن

ساعت دیواری چوبی رنگی 

این ساعت های چوبی از تکه چوب های بازیافتی ساخته شده است. طراح با رنگ آمیزی و طرح های هندسی بر روی آنها شکل تازه ای را به آن تکه چوب ها بخشیده است. درنهایت یک ساعت با طرح مدرن بوجود آمده است که مناسب محیط هایی با سبک مدرن است. افرادی که خواستار وسایل مدرن و نو هستند قطعا این ساعت ها یک گزینه مناسب برای آنها خواهد بود.

ساعت دیواری چوبی مدرن

ساعت دیواری الهام گرفته از لانه زنبور 

طراح این ساعت را با الهام از لانه زنبورها طراحی کرده است و به وسیله لیزر آن را برش داده است. درنهایت یک ساعت دیواری چوبی منحصر به فرد را ساخته است.

ساعت دیواری چوبی مدرن

ساعت دیواری الهام گرفته از آثار هنرمندان 

این ساعت جذاب و رنگارنگ دارای رنگ ها و طرح های زیبا و خاص است. طراح این ساعت با الهام از آثار هنرمند مشهور پیت موندریان و طرح های پاپ این ساعت های جذاب را ارائه کرده است. این ساعت های مدرن مناسب محیط های مدرن است. با اینکه سایز این ساعت ها کوچک است ولی وجود آنها تاثیر زیادی در دکوراسیون خواهد داشت.

ساعت دیواری چوبی مدرن

ساعت دیواری فانتزی 

ساعتی با طراحی فانتزی و عجیب را طراح با استفاده از اشکال هندسی ساده ساخته است. این ساعت های عجیب دارای طرح های خاص و منحصر به فردی هستند و با اشکال ساده ی هندسی به شکل صورت های حیوانات در آمده اند. ساعت های دوست داشتنی مناسب اتاق کودکان است.

ساعت دیواری چوبی مدرن

در ادامه عکس های دیگری از ساعت های دیواری مدرن که با متریال چوب ساخته شده اند را به اشتراک گذاشته ایم.

ساعت دیواری چوبی مدرن

ساعت دیواری چوبی مدرن

ساعت دیواری چوبی مدرن

ساعت دیواری چوبی مدرن

ساعت دیواری چوبی مدرن

 

منبع: contemporist