شما اینجا هستید | 

دکوراسیون داخلی و ایده چیدمان میز نهارخوری

207
0
0
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

30 ایده برای میز نهار خوری در دکوراسیون داخلی

یکی از عناصر اصلی در طراحی داخلی منزل، مبلمان است. مبلمان علاوه بر زیبایی که دارند بسیار کاربردی نیز هستند. مبلمان از عواملی است که در سبک و زیبایی دکوراسیون بسیار موثر است. مبلمان فضای زیادی را اشغال می کنند از این رو در دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت هستند. رنگ و نوع آن می تواند سبک فضا را تغییر دهد. انواع میزهای نهارخوری در سبک های مختلف با رنگ های متنوع موجود است. با این وجود برای هر سلیقه ای میز نهارخوری مخصوصی را می توان پیدا کرد. میز و صندلی نهار خوری از دسته مبلمانی هستند که به دلیل استفاده روزانه از آن دارای اهمیت بسیاری هستند. می توان میز نهارخوری را با مبلمان دیگر ست کرد و اگر میز نهارخوری درآشپزخانه قرار دارد می تواند دارای طرح و سبک جدایی از دیگر مبلمان منزل باشد. میز نهار خوری های رنگی مخصوص آشپرخانه حس و حال شادابی به محیط می دهد و چون اغلب صبحانه ها در میز آشپرخانه صرف می شود. البته باید به راحتی صندلی های آن نیز توجه کرد. با انتخاب یک میز نهار خوری جذاب صبح با نشاط تری را می توان آغاز کرد. در طراحی داخلی مدرن معمولا از قانون خاصی برای چیدمان و انتخاب مبلمان پیروی نمی شود.

 

دکوراسیون داخلی

 

البته نکته ای که باید به آن توجه کرد طراحی یک فضا برای نهارخوری است. این فضا می تواند در داخل آشپزخانه، در کنار فضای نشیمن و یا در کنار آشپزخانه باشد. این فضا با توجه به شرایط و بزرگی یا کوچکی واحد مسکونی طراحی می شود.

 

دکوراسیون داخلی

 

عکس ایده های میز نهارخوری 

از آنجایی که صرف غذا باید در محیط آرام و آرامش بخش باشد. پس انتخاب یک میز نهارخوری شیک می تواند این کار را ساده کند. در این بخش قصد داریم چند نمونه از میزهای نهار خوری را به اشتراک بگذاریم. اغلب این میزهای نهار خوری مدرن هستند و مناسب فضاهای کوچک طراحی شده اند. می توانید با مشاهده این عکس ها ایده های خوبی برای طراحی دکوراسیون منزل خود به دست آورید.

 

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی