شما اینجا هستید | 

طراحی داخلی و تاثیر فوق العاده رنگ سبز

328
0
0
بهترین رنگ دکوراسیون منزل

 

طرفداران این رنگ احتمالا افرادی خواهند¬بود که به فکر ایجاد یک تغییر اساسی و زنده در زندگی خود هستند.شاید در نگاه اول سخت به نظر برسد.  ولی اگر به طرح ها و مدل هایی که از این رنگ استفاده شده نگاه کنیم به زیبایی خاص این رنگ پی می بریم. مهم‌ترین نقش را در طراحی و دکوراسیون داخلی، رنگ‌ها بر عهده دارندهر چیزی که می‌بینیم دارای رنگ است. رنگ‌ها باعث می‌شوند چیزها را احساس کنیم.  استفاده از رنگ سبز در طراحی دکوراسیون به چگونگی  سر و کار داشتن با آن در شرایط خاص بستگی دارد.برای مثال:

از رنگهای سبز تیره و خالص بیشتر برای فضا های قدیمی و سنتی مناسب هستند با این تفاوت که سبز های روشن  مثل سبز لیمویی بیشتر برای طراحی خانه های مدرن انتخاب مناسبی هستند.

 

طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی

این رنگ، سنبل، پاکی و هماهنگی است. سبز، به خصوص در حالات التهابی بدن، یک  اثر آرام بخش دارد و به دستگاه عصبی آرامش می‌دهد. یک ترمیم کننده قوی است  و باعث بازسازی سلولهای عضلات، استخوانها و سایر بافتها می‌شود.طراوت و  تازگی رنگ سبز در اتاق، به هنگام بیدار شدن از خواب، تاثیر مثبت و آرام  بخشی بر روحیه افراد  ایجاد میکند برای کسانی که در طول روز کار پر مشغله ای دارند، رنگ سبز را برای دیوار  اتاق خوابشان پیشنهاد می کنیم زیرا این رنگ برای اعصاب بسیار آرامش بخش می  باشد. برای خلق یک اتاق سبز بی‌نظیر سعی کنید انواع مختلف این رنگ را با دیگر  رنگ‌ها به کار گیرید. البته به این نکته هم حتما توجه داشته باشید که  رنگ‌های سبزی که به کار می‌برید، همه تقریبا در یک طیف و مکمل باشند تا از  قبل مطمئن باشید که آن‌ها حتما کنار یکدیگر زیبا خواهند بود و خسته کننده  نمی‌شوند.

 

می‌توانید به اسانی دکوراسیون حمام و دستشویی منزلتان را تغییر دهیدکه پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگهایی همچون سبز روشن یا طیف‌هایی از رنگ زرداست که مطلوب‌ترین رنگ‌ها برای استفاده در حمام هستند.سعی کنید به همخوانی رنگ بین وسایل حمام و سرویس  بهداشتی توجه داشته باشید. البته رنگ دیوارها و کفپوش‌ها به عنوان زمینه  اصلی، بیشترین تاثیر را در دکوراسیون این قسمت‌های منزل دارند.

طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی

 

 

 

 

برای مشاهده عکس های بیشتر رنگ سبز در دکوراسیون این به گالری عکس مراجعه کنید