شما اینجا هستید | 

طراحی و ساخت جالب باشگاه خانگی

368
0
0
طراحی و ساخت جالب باشگاه خانگی

 

این  باشگاه خانگی کوچک به منظور ایجاد هماهنگی بیشتر با ساختمان های مجاور و  کاهش هزینه های اجرایی و همچنین تداعی حالتی مدرن از اتاقک های باغبانی  قدیمی از بیرون و داخل با دیوار پوش هایی از جنس چوب به سادگی تزیین شده  است.

پنجره ای بزرگ نور را به درون کشیده و ضمن ایجاد کنتراست با رنگ روشن دیوار های داخلی از تیرگی چوب به کار رفته در نما می کاهد.

 

دیوار های داخلی و سقف همگی با پانل هایی از تخته سه لایی پوشیده شده و تابش نور زر رنگ چراغ ها بر انها فضای گرمی فراهم کرده است تا انگیزه ای برای عبور از حیاط و ورزش کردن در این باشگاه کوچک ایجاد کند.
کیسه بوکس با یک قلاب به سقف متصل شده و به راحتی قابل انتقال به بیرون است تا فضا برای سایر کاربری ها باز شود.

 

باشگاه خانگی با طراحی جالب

 

یکی از دیوار ها بطور کامل با آینه های بدون قاب پوشیده شده و به همراه نورگیرهای تعبیه شده در سقف بر طول اتاق و ارتفاع سقف تاکید می کند. کف اتاق با کف پوش نسبتا نرم و مخصوصی به رنگ خاکستری تیره _ هم رنگ با چوب های استفاده شده در نما _ پوشیده شده است. این رنگ تیره کنتراست مناسبی ایجاد کرده و تکمیل کننده رنگ روشن به کار رفته در دیوار ها و سقف است .

 

_ایده طرح برگرفته از اتاقک های باغبانی قدیمی است و بر همین اساس یک سر در فلزی بسیار ظریف بالای در ورودی نصب شده است که از ورود اب باران به داخل اتاق جلوگیری می کند

 

باشگاه خانگی با طراحی جالب