شما اینجا هستید | 

مبلمان در اتاق کوچک

215
0
0
مبلمان در اتاق کوچک

 

مبلمان در اتاق کوچک 

 

برای اتاق های کوچک ، استفاده از مبلمان جمع و جور با طراحی ساده ، بسیار مناسب تر از وسایل پر زرق و برق است. از میز پذیرایی قفسه دار با درهای کشویی می توان برای قرار دادن کتاب ها یا مجلات استفاده کرد. استفاده از نیمکت هایی که فضای داخلی صندوق مانند دارند ، یک صندلی زیر پنجره سه بر و یک نیمکت دراز کنار دیوار ، می توانید فضایی بیشتر را برای نشستن در اتاق نشیمن و پذیرایی ایجاد کنید. هنگامی که فضای خانه محدود است ، از وسایل عمودی برای دکور منزل خود استفاده کنید. قفسه کتابی بلند ، دو برابر قفسه ای کوچک گنجایش دارد.

مبلمان در اتاق کوچک

 

این روزها مبلمان های تلفیقی به شدت و بیش از مبلمان هایی با طرح و شکل یکدست به چشم می خورند ، حتی اشیا و احجام نیز می توانند شبیه هم نباشند ولی در هم نشینی با یکدیگر زیبا و فریبنده به نظر برسند. طراحی زیبا  و خیره کننده و علاقۀ پایان‌ناپذیر به سبک روستایی، سبب به خلق ناهارخوری‌هایی پر ابهت، شیک و منحصربه‌فرد شده است، اتاق‌هایی که با مجموعه اشیای گردآوری شده می درخشند و در آنها حس القای راحتی و ایجاد حس مهمان‌نوازی،  به عنوان یک اصل به شمار می آید.

مبلمان در اتاق کوچک

 

میز و صندلی‌های ناهارخوری ماهیتی کاربردی دارند؛ از این رو لازم نیست الزاما با هم یکدست و هماهنگ باشند. برای نمونه، مرکز ثقل اتاق می‌تواند یک میز از چوب کاج قدیمی باشد که صندلی‌هایش حصیری یا ویندزر  یا صندلی‌های ناهمگونی از جنس بلوط طلایی باشد. برای خلق پیوند بین صندلی‌های تلفیقی، بالشت‌هایی از پارچه مشابه روی آنها قرار دهید یا اتاق نشیمن را با پارچه‌های گوناگونی که همه در یک رنگ مشترکند ، بپوشانید. هر جزء مبلمان به تنهایی هم می‌تواند چاشنی دیداری به اتاق اضافه کند و نقطه تمرکز دکوراسیون داخلی باشد. در دکوراسیون داخلی و چیدن اشیا کنار میز و صندلی ها، به جای یک گنجه سنتی میزدار یا قفسه دار ، یک گنجه عریض قرار دهید تا هم رنگ و شخصیت بیشتری به اتاق بیفزاید و هم محل نگهداری ظروف و سفره‌ها باشد. به جای بوفه از یک گنجه کشودار کوتاه  یا میز عتیقه، یا قفسه کتاب دو منظوره استفاده کنید.

مبلمان در اتاق کوچک