شما اینجا هستید | 

طراحی کامل به همراه چیدمان ال شکل

219
0
0
 طراحی کامل به همراه چیدمان ال شکل

 

 

طرح و نقشه خانه تاثیر بسیار زیادی بروی حالت دکوراسیون و چیدمان داخلی خواهد داشت. چیدمان منزل ال از جمله طرح هایی است که انجام درست و دقیق آن نتیجه ایی بسیار زیبا و عالی در پی خواهد داشت طوری که خانه های معمولی حسرت داشتن چنین ویژگی ایی را خواهند خورد. هر گوشه ای که در پلان خانه وجود داشته باشد، در انتخاب مکان نهایی برای قرار دادن تمام وسایل از مبلمان راحتی گرفته تا میز و صندلی ناهارخوری، تاثیر گذار خواهد بود. در این پست با  خانه جالب روبرو خواهید شد که پلانی ال شکل داشته و بسیار زیبا چیده و تزیین شده است که خانه های معمولی حسرت داشتن چنین ویژگی ایی را خواهند خورد. هر گوشه ای که در پلان خانه وجود داشته باشد، در انتخاب مکان نهایی برای قرار دادن تمام وسایل از مبلمان راحتی گرفته تا میز و صندلی ناهارخوری، تاثیر گذار خواهد بود. در این پست با خانه جالب روبرو خواهید شد که پلانی ال شکل داشته و بسیار زیبا چیده و تزیین شده است.
خانه های ال شکل این پست دو خوابه بوده و از پلان خاصشان به بهترین شکل بهره برده اند. نور طبیعی روز به نحو احسنت قسمت های مختلف خانه را روشن می کند، رنگ های تیره که باعث کوچکتر دیده شدن فضا می شوند نیز به کمترین میزان استفاده شده اند و رفت و آمد بین تمامی اتاق ها به سهولت انجام می گیرد. برای فهم بیشتر موضوع بهتر است خودتان به دقت عکس ها را بررسی کرده تا اگر به دنبال روشی برای چیدمان منزل ال خود می گردید ایده های جدید و جالبی در این باره بدست بیاورید.
به شکل های زیر که نگاه می کنیم سریعا متوجه می شویم اتاق اصلی و مرکزی خانه اول، ساده و باز طراحی شده است. اتاق نشیمن مبلی به رنگ خردلی دارد که توسط لامپ زمینی بلند مشکی رنگ همراهی می شود. اگرچه اتاق اصلی خانه فقط توسط دو درب شیشه ای منتهی به تراس روشن می شوند اما بخاطر رنگ سفید دیوار اطراف درب های شیشه ای، نور خورشید به داخل خانه پخش شده و همه جا را روشن می کند. چیدمان داخلی خانه به صورت پلان باز انجام گرفته ولی دیواری پارتیشن مانند، قسمت کوچکی از فضای آشپزخانه را از راهرو جدا می کند.

 

 طراحی کامل به همراه چیدمان ال شکل

 طراحی کامل به همراه چیدمان ال شکل

سیستم نورپردازی در این خانه خیلی ساده اما بسیار تاثیر گذار انجام شده. بالای میز ناهارخوری یک لامپ آویز بسیار زیبا با سیم قرمز رنگ قرار گرفته که توجهات را به خود جلب می کند. در تمام قسمت نشیمن و آشپزخانه، فقط همین یک عدد لامپ آویز حضور دارد. باقی لامپ ها به صورت توکار داخل سقف قرار گرفته اند و نوری بسیار لطیف و نرم در فضا پخش می کنند.

 

 طراحی کامل به همراه چیدمان ال شکل

 

اتاق خواب اصلی خانه از چوب طبیعی در قسمت کفپوش و همچنین تاج تخت خواب استفاده می کند. دو شلف طبقه ای سفید رنگ و ساده نیز در ادامه تاج تخت نصب شده اند و ظاهری ساده و مدرن اما بسیار لوکس به اتاق داده اند. حمام و سرویس بهداشتی نیز با رنگ سفید و روشن سرامیک ها و رنگ قهوه ای کفپوش و کابینت روشویی، به زیبایی تزیین شده است. پلان نیز به خوبی چیدمان منزل ال و قسمت های مختلف آن اعم از اتاق نشیمن (Living Room) ، آشپزخانه (Kitchen) ، تراس (Terrace) ، اتاق خواب ها (Bedroom)، راهروی ورودی (Entry) ، حمام و دستشویی (Bath) و کمد های لباس (Wardrobe) را نشان می دهد.

 

 طراحی کامل به همراه چیدمان ال شکل