شما اینجا هستید | 

طراحی مدرن هتل Student

424
0
0
طراحی مدرن هتل

 

طراحی داخلی هتل Student مناسب دانشجویان

 یکی از عوامل بررسی و رتبه بندی هتل ها، طراحی داخلی آن هتل است. طراحی داخلی یک هتل باتوجه به مخاطبان هتل، دارای سبک های مختلفی نیز است. 

 

طراحی مدرن هتل

 

هتل (Student) هتلی است که مخاطبان اصلی آن دانشجویان و دانش آموزان هستند. اما به این معنی نیست که افراد دیگر قادر به استفاده از این هتل نباشند. هتل Student در شهر آیندهون کشور هلند واقع شده است. معماری و طراحی داخلی این هتل توسط گروه های معماری (Sarafopoulos Architects)، (de Architekten Cie) و (staat) انجام شده است. 

 

طراحی مدرن هتل

 

 

طراحی داخلی مدرن و خلاق هتل Student

سبک طراحی داخلی این هتل، سبک مدرن است. این هتل تمام امکانات لازم برای راحتی و مطالعه دانشجویان و دانش آموزان را دارد. سعی شده است از همه المان های مورد نیاز دانشجویان در طراحی این هتل استفاده شود. و آن را  تبدیل به محل مناسبی برای مطالعه، تحقیق و وقت گذرانی دانشجویان کند.

 

طراحی مدرن هتلطراحی مدرن هتل

 

 

طراحی مدرن هتل

 

 

چرخه متنوع رنگ در هتل Student

 

استفاده از رنگ های متنوع و شاد، روح سرزنده ای به این مکان بخشیده است. قسمت های مختلف هتل دارای طراحی منحصر به فرد خود است. این هتل، اقامتگاه خلاقی برای مطالعه و وقت گذرانی دانشجویان و مهمانان است. 
رنگ های روشن ورودی هتل و قسمت انتظار، بسیار هوشمندانه استفاده شده است. مبلمان مدرن، کف پوش آبی رنگ و اضافه کردن رنگ زرد در بخش هایی از دکوراسیون یک خوش آمدگویی مناسب برای مسافران است. همچنین استفاده از رنگ زرد در یک فضای نسبتا بزرگ در قسمت کانتر ورودی هتل، حس شاد و اطمینانی را در مسافران بوجود می آورد.

 

طراحی مدرن هتل

اتاق های هتل Student مناسب دانشجویان

 

اتاق های این هتل به شکلی طراحی شده است که شبیه خوابگاه های مدرن، دارای وسایلی همچون میز مطالعه، تلویزیون، تخته برای یادداشت، تخت خواب راحت، صندلی های مدرن و هر آنچه برای اقامت راحت مورد نیاز است، در اتاق های هتل Student موجود است.

 
 

طراحی مدرن هتل

 

طراحی مدرن هتل

 

 

طراحی مدرن هتل

استفاده از مبلمان مدرن در طراحی رستوران 

 

طراحی داخلی رستوران، بار و استخر هتل توسط (ninetynine) طراحی شده است. مبلمان و میز و صندلی های این قسمت دارای رنگ های شاد و روشن است. نصب چراغ آویزهای زرد رنگ  و ترکیب آن با رنگ های متنوع صندلی ها ترکیب کاملا شادی را بوجود آورده است.

 

طراحی مدرن هتل

 

 

طراحی مدرن هتل

 

طراحی مدرن سالن ورزشی هتل

 

مسافران هتل می توانند از سالن ورزشی آبی رنگ هتل استفاده کنند. و تجربه ورزش در یک محیط مدرن را داشته باشند.