1111

 

 

سازانو دریچه ای نوین به صنعت ساختمان است.

 

سازانو با هدف ارتقاء سطح مشتری مداری درصنعت ساختمان ، طرح ریزی و بنیان گذاشته شده است ، در این راستا سازانو می کوشد تا با رصد دقیق برند ها ، معماران ، طراحان دکوراسیون داخلی و فروشگاه های معتبر در سراسر ایران ، برترین و اصیل ترین آنها را در دسترس مخاطبان دنیای وب قرار دهد تا کاربران سازانو با خیالی آسوده نسبت به انتخاب برند ، کالا و یا خدمات مورد نیاز اقدام نمایند .

 

مخاطبان سازانو چه کسانی هستند

 

افرادی که قصد خرید محصول را دارند :

اگر قصد تحقیق برای خرید یک محصول خاص با کیفیت ویژه ی مد نظر خود را دارید، می توانید با استفاده از سامانه سازانو نسبت به بررسی کالای مد نظر خود و برند ارائه دهنده آن محصول اقدام نموده و نزدیک ترین شعبه یا نمایندگی فروش مورد تأیید آن برند را نسبت به موقیعت کنونی خود انتخاب نمایند تا خرید خود را با اطمینان از آن نمایندگی به صورت مستقیم انجام دهید .

 

دانشجویان ( معماری ، دکوراسیون داخلی و طراحی صنعتی )

اگر شما جزو دانشجویان رشته های معماری و دکوراسیون داخلی هستید می توانید با بهره گیری از مقالات ، تجربیات استادان و پیشکسوتان حوزه معماری و دکوراسیون داخلی نسبت به ارتقاء کیفیت کار خود اقدام نمایید و یا با استفاده از زیر ساخت های فراهم شده در سامانه سازانو قادرخواهید بود با ارسال مقالات تخصصی و نمایش توانایی های خود در زمینه ایده ها و پروژه های معماری ، خود را به جامعه ی حرفه ای صنعت ساخت و ساز معرفی نمایید .

در صورتی که میخواهید در جریان تازه ترین اخبار و رخداد های جهان معماری قرار بگیرید می توانید از طریق سامانه خبری سازانو و عضویت در خبر نامه سامانه از آخرین اخبار و اطلاعات معماری ایران و جهان اطلاع یابید .

 

سازانو رسانه ای برای معماران

معماران می توانند با استفاده از زیر ساخت های بوجود آمده در سامانه ی سازانو برای نمایش توانایی ها و یا ارائه ی رزومه ی کاری خود همانند پروژه های معماری انجام شده ، در دست اقدام ، آتی و همچنین ایده های معمارانه خود استفاده نموده تا مخاطبان آثارشان به بهترین نحو ممکن بتوانند با آنها ارتباط برقرار نموده و درک بهتری از آنها داشته باشند .

 

سازانو برای طراحان دکوراسیون داخلی

طراحان می توانند در بخش تخصصی در نظر گرفته شده در سازانو برای طراحان دکوراسیون داخلی به بهترین شکل ممکن پروژه های اجرا شده و ایده های خود را برای کاربران به نمایش گذاشته و کاربران در صورت تمایل این امکان را دارند تا در سریع ترین زمان ممکن با آنها ارتباط برقرار نموده تا در خصوص مشاوره و یا طراحی با آنها رایزنی نمایند .

 

سازانو برای برند های حوزه صنعت ساختمان

صنعت ساختمان دارای مولفه های گسترده ایست که برندها و صنایع مختلف را در گیر خود نموده است . سازانو بستری بسیار مناسب برای نمایش ساختار و محصولات برندها می باشد تا در قالب یک پروفایل حرفه ای توانمندی ها و کیفیت محصولات خود را به مشتریان بالقوه معرفی نمایند . ساختار سازنو بگونه ایست که با پر هیز از بیانی تبلیغ زده و با تکیه بر محتوای با کیفیت مشتریان بالقوه را نسبت به خرید محصول برند ها علاقه مند نماید .

 

فروشگاه های عرضه کننده محصولات حوزه صنعت ساختمان و دکوراسیون

افرادی که به مباحث مارکتینگ تخصصی حوزه صنعت ساختمان و مسکن علاقه دارند .

اگر شما جزو افراد علاقمند به مارکتنگ و فروش تخصصی در صنعت ساختمان هستید می توانید با استفاده از مقالات تخصصی استادان این زمینه اطلاعات جامع ، کامل و به روزی را از طریق سامانه سازانو کسب نمایید .